Brzo, ali nesigurno

  1. Pazi Reala sam tako odigra. Na wol sam isto 3 plus sad ću da promenim na od 0 do 2 ako ne dodje pucaću ti u kolena

  2. A danas sam lud dosta

  3. Negativniji ne može biti
    Osmi mart je a opet sam sam

  4. veruj bratu svome nisi sam u tome pusti da te vodim ja, bice zena bice para samo nece ovih godina vise nikada

  5. Juju bohore imam ja jednu ribu da ti posaljem da je napadnes jes iz subotice al vredi

  6. Madjarice se opasno prcaju

  7. Nikola je ojebao temu, nema brze brze za njega.

  8. Jebem ti sta roma omasi u kirac

  9. Box, Sh23 i ostali... U socceru kad se pravi nalog ne treba licna? JMBG i to? Samo user i pass?

  10. отварао сам зимус ал да ме јебеш сад не би знао каква је процедура.
    Верујм да мора матични број јер да не треба отварали би и клинци

  11. Ovo sam nasao, navodno ne treba, ali mi je cudno posto u svakoj drugoj treba...
    http://i.imgur.com/JR4GIHY.png

  12. sta radite braco ima li sta novo, nisam stigao da pisem imao sam obaveza

  13. hocu nalog u socceru da otvorim

  14. kakvu li sad prevaru spremas

    pogledaj ovaj film ako nisi, odlican film o prevarama

    http://www.imdb.com/title/tt0247586/

  15. papete mislim da je to jer soker nema pravi sistem sa računom kao meridian ili mocart. Pogeldaj pažljivije te uslove.

    4. Naplata dobitka
    Ukoliko tiket postane dobitni moći ćete da kliknete na njegov status (zelena pozadina gde piše „DOBITAK ispl. kod“) čime dobijate kontrolni broj tog tiketa. Tiket se može naplatiti isključivo na uplatno-isplatnom mestu na kojem je uplaćen depozit.
    Potrebno je dostaviti:
    broj dobitnog listića
    kontrolni kod dobitnog listića

    Vaš dobitak morate podići u propisanom roku. Saldo dobitka je zbir svih vaših neisplaćenih dobitaka. Nakon isplate tiketa, vaš saldo dobitka se umanjuje za odgovarajući iznos. Vaš depozit za klađenje je potpuno odvojen od vašeg salda dobitka. To znači da saldo dobitka ne možete direktno koristiti za klađenje. Možete se kladiti samo od uplaćenog depozita, a dobitke morate da podignete.
    Na ovaj način poštujemo trenutno važeću zakonsku regulativu.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.