Brzo, ali nesigurno

  1. sta radi ovaj mali decak sta radi ovaj makaronac

  2. Jebem ti hardene majku po sred picke 6 poena u cetvrtoj ne mozes da das ma ajde bezi

  3. I ostade kos ispod hah pa pisam ti usta bre

  4. Mnogo para cu uzeti danas, eto cisto da vas obavestim.

  5. Lokomotiva - Fenerbahče 1
    Cedevita - Unikaha 1

    F I K S E V I D A N A

  6. Život sladak ko bombona, novčanik od kože slona, gde god uđem imam mesto ovog kralja čeka presto

  7. Sacekati dok ne objave sastave, pa ako totenhem izvede rezerve, a sva je prilika da hoce, turajte pare na dortmunda keca 1.6

  8. Sparta iz Praga će pobijediti Lacija iz Rima

    kvota 2.7

    Šahtjor iz Donjecka će pobijediti Anderleht iz Anderlehta opština Brisel

    Kvota 1.7

  9. autor shomy23 zelim vam puno srece danas i da se radujete na kraju ovog kisnog dana

  10. Zasto meni srecu ne zelis brt?

  11. hvala druze isto i vama zelim pa da na kraju dana srecno i zadovoljno napisemo "oh doh uspeli smo ;) "

  12. ima li kakvih predloga za poene igraca evrolige da mecem na tiket?

  13. ispraticu shomy23 sa 10$

  14. Bilbao-Valensija

    Pre samo 10 dana bilbao u gostima zgazio valensiju 0-3 iako je bilo neizvesno do kraja. Danas ipak igraju gajbi baskija i te mudnje skroz realno da dodje kec, po 1,75 isplati se. Valensija igra sve bolje, valjda se prima polako nevilov sistem, proslu rundu ubili rapid 10 komada u oba meca im ubacili kolko se secam tako da mozda mogu do gola pa vredi probati i 1xiGG po kvoti 2,4

    Sparta Prag-Lacio

    Za lacio sl sezone nema evrope, dosta slabiji nego prosle godine, uglavnom ih odbrana jebe imaju mutave stopere otkad se povredio de vrij, mada su se stabilizovali i u par posl tekmi ne primaju toliko golova i vezali su cak 6 remija u gostima od cega su 3 meca bez pogodaka http://i.imgur.com/ahD6YlK.png
    Sparta svake godine LE pici do odredjene faze, odlicni su kod kuce, napadacki fudbal i definitivno mogu do gola kod kuce, ja bih ovde igrao 1xi2+ po kvoti 1,87

    Basel-Sevilja

    Basel je ukratko kurton, jedva su se izborili i sa Sent Etjenom i prosli u poslednjem minutu nadoknade, dok Sevilja igra toplo hladno, opustili su se u revansu protiv moldea i izgubili majmuni. Basel opet sasvim dobar kod kuce dosta dobija, sevilja 6 meceva bez pobede u gostima ali i slabo gube, a uvek munu bar jedan isto ko sto basel primi bar jedan tako da je ovde sasvim jasno da ide GG po kvoti 1,7 ili ko oce malo rizicnije x2i2+ po 1,68 ili x2iGG po 2,35

    Fener-Braga

    Vrlo tesko za tipovanje a evo i zasto
    http://i.imgur.com/5AQU6U6.png
    http://i.imgur.com/oe0FOP2.png

    Fener neprikosnoven kod kuce, dok braga sasvim dobra forma posebno u gostima izgubili samo od sportinga i marseja, tako da je sve moguce.
    Ipak mislim da je Fener mnogo kvalitetniji, plus domaci teren turci kurci itd. kvota 1,8 isplati se.

    Ostalo nisam najsigurniji
    Sahtjor-Anderleht 1i0-3
    Liverpul-Junajted isto svasta moze biti mozda najrealnije GG, al opet derbi moze i da ne rizikuju 0-0
    Viljareal-Leverkuzen lever u ocajnoj formi primaju golove bas, mada viljareal nije bio toliko efikasan u poslednje vreme pa bih rekao 1xi0-3
    dortmund-tot sto kaze pap cekati sastave, ako krecu sa izmenama ko sto su do sad, igrati dortmund dobija prvo poluvreme

  15. Шека
    ima li kakvih predloga za poene igraca evrolige da mecem na tiket?

    U 14h ću spremiti neku poslasticu, pa se poslužite.

  16. Danas jebemo jako. Ajde bre!

  17. juče sam ti dao dobitne parove izijeme, rekao si samo "onako"
    samo "onako"...

  18. Printezis 13.5 +
    Šved 17.5 +
    Pilepić 7.5 +
    Blažič 7.5 -
    Veseli 13.5 -

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.