Brzo, ali nesigurno

  1. Изволите комбинацију бројева за винго која ме је два пута усрећила, прије годину дана са 2500 БАМ а јучер са 50 БАМ: седам, дванест, двадесет три, тридесет, 37, 42.
    Сретно вам и видимо се на неком острву :)

  2. E mani me se tih igara za penzionere loši tenoru.

  3. Богдан 12.5+
    Клавер 10.5+
    Принтезис 13.5+
    Огастин 11.5+

    -------------------------------------------------------------

    Синглтон скокови 4.5+
    Богдан асистенције 3.5+
    Билан скокови 5.5+
    Кузминскас скокови 3.5+
    Нелсон асистенције 2.5+
    Адамс асистенције 3.5+

    И глупи фудбал:

    Базел гг3+, Дортмунд 1, Шахтјор 1, Билбао гг3+, Ливерпул 1x&2+

  4. Па то уз јутарњу кафицу ваља испратити, слажем се да је поглупо то стално играти.

  5. Такође реални су Рендолф 14.5- (којег нисам хтео да играм јер имам кеца на Локомотиву па се надам да ће их он и Дилејни натрпати), Недовић - јер је изашао из повреде а и иначе долази минус јер је дегенко и глупи Копонен -.

  6. Koponen ima lepu mehaniku šuta

  7. Nedara uvek - na mom tiketu, ne podnosim ga

  8. Николасе Швед плус - рискантно је. 17.5 границу му ставили, јес да он ојебе ако га крене и јес да је дао Лаборалу 24 у првој, али имам неки осећај да ће данас доћи минус. Вртеће се око границе те, а можда и попизди ако га словеначка хијена чува.

  9. Sinoc sam bio najblizi zgoditku u posl mesec dana jos jednom da jebem mamu majmunu

    http://oi65.tinypic.com/ipp892.jpg

  10. Hahah brt Harden promašio polaganje 15 sekundi pre kraja :d

  11. i mene harden oborio jebem ga usta

    janis +
    harden +
    ibaka +

    a noć pre toga dramond. a noć pre toga horford na jednom, fejvors na drugom...

  12. ma nema vadjenja iz govana

  13. Када ми падне круна са главе, само је подигнем и наставим даље...

  14. Kakav to čovek ima bateriju na 100 %

  15. Igrajte 1-3 utakmice po tiketu pls

    Nemojte odigrati 2 tiketa, pa na treci stavite sve te pare ali odigrajte 2 para. Ovo vam je go kurac. Msm necu ja da vam govorim sta da radite...

  16. ovo su razliciti dani so je beni stavio

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.