Brzo, ali nesigurno

  1. Imao 40 din bonusa na računu, pa se računa samo čist dobitak :d

  2. To samo bokser ne može da provali, glupander!

  3. Dilejni + (rendolfa sam hteo, ovo je greška, judo je upitan bio do danas, šta je za rendolfa 15 poena, a može i dilejni glat)
    Veseli + (iz istog razloga, ako judo ne bude mogao - više lopti veselom)
    Bilan + (ne znam kako može da ne dođe, ovo je za 20 poena lagano)
    Kuzminskas +

  4. ahahahaha dobra ideja Papet :D

  5. ahahahahha odlična uplata
    apruvz

  6. jel olimp nocas dvojka???

  7. što volim ka odigram plus poene, a u prvom poluvremenu padne ukupno 55. to baš najviše volim

  8. јебем ти и кладионицу и све у курац нек се носе. три тројке промашују у задњем нападу дегени

  9. blokarane su uplate tj. drzava je blokirala na bilo koji strani gambling site iz svih banaka iz Srbije. A mater im jebem u picku dokad ce vise da udaraju na ovaj napaceni narod. Dokad vise malverzacije.

    TORONTO-ATLANTA 2 2.60

  10. Sve kontra dolazi jebem ti kladionicu, šta je ovo više jbt.

  11. bem ti kuzminskasa

  12. Nedović 13 poena za poluvreme hahah ajde beži

    Izijeme, jel važi i za pokerstars ?

  13. Ко вечерас узме паре на поене играча гдке су везана тројица на тикету, ја га у дупе пољубим.

  14. Izijem, ozbiljno sad, kakve prednosti daju strane online kladionice u odnosu na nase?

  15. e pap jel se secas na kraju big shorta kaze da ona glava sto ga igra bejl ulaze u vodu jbt msm svi mi to znamo kao u buducnosti voda ce biti zlato itd. al ne mrdamo kurcem, brt gde god imaju prirodni izvori po selima da se kupuju kuce pasce za 5-10god jos vise cena za 5k evra da kupis imanje jebeno msm verovatno on to ne radi ali eto :D

  16. Slabo ima izvora ovde kod mene u Vojvodini a da kupujem imanje u brdima bosne jebene, pa brate bolje i da sam sirotinja kapiras :D

  17. Evgen Konoplyanka (Sevilla) je primio preciznu loptu u šestnaestercu i ima vremena i da uputi obećavajući udarac prema desnoj stativi. Tomas Vaclik (Basel) je predvidio njegovu namjeru i sa dobrom obranom spriječio njegov pokušaj. Lopta je izvan igre. Dosuđen je korner. Sevilla će ga izvesti.

    Steven N'Zonzi (Sevilla) je dobro utrčao u šesnaesterac na centaršut i pucao, ali je golman to fantastično obranio.

    Nevjerojatan promašaj! Birkir Bjarnason (Basel) je odlično reagirao i prvi stigao na odbijenu loptu, ali je opalio visoko iznad gola.

  18. svaka čast Birkir Bjarnason(Basel), snimio si više pesama nego band Miligram bravo

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.