Brzo, ali nesigurno

  1. blokirali su uplate banka (kartica)-skrill-kladionica/ banka (kartica)-kladionica. Ima nacina da se uplati opet, ali ce biti mala jebacina oko toga.

  2. Izijem, ozbiljno sad, kakve prednosti daju strane online kladionice u odnosu na nase?

  3. ne znam, nikad se nisam kladio preko neta u ovim nasim

  4. Јел може са скрила на покерстарс, то мене занима брт ?

  5. Извињавам се свима који су ме испратили, фејловао сам љуто, биће боље сјутра

  6. ne moze

    ako imas nesto novca sad na skrillu/netelleru, s tim mozes sta hoces da radis, i isplate ce funkcionisati, ali ne mozes vise da uplatis direktno na karticu pa na skrill pa gde god. Mozes tipa da das nekom ziv kes pa ti on uplati ako ima novca na skrillu svom, ili uplatis na skrill pa prebacis na njegov nalog, pa ti on onda prebaci u tvom slucaju na PS.

  7. Маму им јебем, откад то важи ?
    Таман сам мислио да уплатим нешто сад за викенд

  8. Чекам Огастина да будем на нули.

  9. inteza je zavrnula pre par dana i to je to, jedino je kod njih sve funkcionisalo ok

  10. ogastine dabogda noge slomio

  11. hej drug zelis li na pivo veceras i da gledamo tekmu ?
    e jbg ne mogu vcrs :/

    odem sve pare na bazel sevilju gg mrtvake stavim i drkam kurac na vukajliji
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/4e/5c/f7/4e5cf7d4ccb9c59b6620a9c71944d51e.jpg

  12. Ne bojte se, prijatelji. Za vikend ću vas ja izvući iz finansijskih neprilika :)

  13. FaceCleaner, zašto ne ulaziš na originalni nalog? Imaš neke neodgovorene pvt-ove tamo, pa proveri.

  14. Ja drugi nalog nemam, i dokle više to da objašnjavam...:/

  15. Aaa, okej, izvini, pomešao sam te s jednim autorom s kojim ću se u skorije vreme družiti uživo. :D

  16. Богдан 12.5+
    Клавер 10.5+
    Принтезис 13.5+
    Огастин 11.5+

    Proslo ovo, Ogastin nije igrao.

  17. bilbao spasio noc kurcu fala

  18. Bravo Armine, koliko si uzeo para od te utakmice ? Da castis druzinu sa turom piva u kafani, konacno si prosao. :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.