Brzo, ali nesigurno

  1. HAHAHAHA ULOŽIO 1000 KINTI OĆE DUMRE OVDE PIŠE KILOMETARSKE POSTOVE OPRAŠTA SE SA ŽIVOTOM JEBE MAMU ARAPSKU LIKOVIMA KOJI SU IGRALI KOLIKO IM JE POTREBNO.

  2. Uze lik 250 soma dzekpot pored mene oj zivote

  3. placeni igraci sitija da odigraju x, ma daj rasni.. ovo je previse, cak i za tebe...

  4. Ko i zašto je odbanovao malenog degenerika? Ako, eto vam ga, jeb'o vas on, ako ste opet tražili da se pacov odbanuje.

  5. A seljak iz blatnjavog Kragujevca, glasač SNSa i prodavac humusa na lokalnoj pijaci.

  6. Kazan ga je odbanirao

  7. Arkane sutra obe 3+ po tvojoj logici?

  8. Da Pap
    Nema tu diskusije

  9. шта курац обе 3+, па једну ваљда ртс преноси, дакле 0-2 глат.

  10. POKLON OD MENE

    LAL SAC 1 2.60
    IND BOS 2 2.3

  11. хвала добри човече, жив био

  12. Kako kec na lejkerse pu pu daleko bilo

  13. не доводи у питање речи Флипснашнога!

  14. i MILWOKI JE KEC KEC KEC KEC!!! BUKV NAJVECI NA SVETU!!!

  15. ne znam kolko se isplati igrati konacan ishod na NBA bilo kada, a pogotovo sad kad odmaraju igrace i izmisljaju bolesti/povrede

  16. Koji pokolj sa nba veceras au jebem ti

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.