Brzo, ali nesigurno

  1. Diskutuje se o šahu na kladioničarskoj temi, gospodin Nikolas banovan iako mu je slava a najviše kinte nam je doneo, šta je sledeće jbt.

  2. Nikad se ne kladi protiv Ananda, i prošli put ga svi otpisali pa je sa 100 godina osvojio turnir kandidata. Sad ima 102 pa je malo teže

  3. Uf dobro je da se salite taman mi je krenula pena na usta spremao sam socan odgovor i pridruzio bih,se nikolasu xd

  4. Što razmisljaju ovoliko jbt?

  5. Hahaha evo prestajem jbg

  6. Zivot nije fer kad ucinis da sve je tvoje a nije crna dama i beli laufer

  7. зајебан је карјакин, ја бих се кладио да ће одржи реми. то су његове специјалности. има ли то негде да се клади?

  8. E Bohore, mislim da vreme nije tacno, bar nije bilo u prva 4 kola jer je generalni sponzor turnira zabranio da bilo koji sajt osim zvanicnog prenosi, pa je ovaj chess24 prenosio samo poteze na sopstvenu odgovornost, a vreme jr stavljano pausalno. Mozda sad stavljaju i kako treba, jbm li ga. Mora mnogo da se razmislja jedan pogresan potez i pada kruna sa glave, jbg

  9. Jedino sto sam ja video o sahu je ko ce da bude prvak na kraju godine (u meridijanu). Karlsen cini mi se bila kvota 1.35, ali nisu bas azurirali redovno, Svidlera npr nije bilo u ponudi, a bio je MVL.
    Karjakin za tehniku bogotac. Sahovsku, ne belu tehniku

  10. у шта се кладимо, бохоре?

  11. Za belu tehniku ja sam kralj

  12. ево, ако добије каруана, одбан овој двојици, а ако буде реми?

  13. Ako bude remi, banuj Armina

  14. Ајде Труће не тупи, почиње Цска за сат и по, нећемо стићи, одбануј Николаса и да се купамо у кешу, ок ?

  15. ево, ако бохор прихвати опкладу и ако каруана добије.

  16. Mene banuj 5 dana ili koliko Nikolas ima

  17. Brate, nece ovo oni zavrsit do vecernjeg dela lige evrope, kamoli do cska