Brzo, ali nesigurno

  1. Sledece kolo islandjana dolazi od 0 do 2.

  2. druga liga francska
    pariz-mec
    pariz od 30 tekmi 17 remija,12 poraza,1 pobeda. mec bi trebao dobiti ako hoce da ostanu u borbi za prvu ligu.
    laval-valensijens. trebalo bi x.obozavaju to da igraju celu sezonu i jedni i drugi.

  3. mR. RoBBeN
    Ханга скокови 5.5+
    Калатес асистенције 5.5+
    Датоме 12.5+
    Љуљ 13.5+
    прелаки новци

    од мене предлози Блажич 7,5 мање (максбет), Елиот Вилијамс 12,5 више

    pre 9 sati

    љуљ стао ми на жуљ

  4. 'ајде што ме је теодосић јебао на два тикета за поен и асистенцију, ал' што ми рендолф утера курац, ево још не могу да се опасуљим, 6/12 за два, 0/5 за три, и чини ми се 1/3 пенали, па не, плаче ми се колико ме боли гуза :(

    едит: где су сад нба стручњаци, ваља се чупати из ових гована.

  5. Родни Худ је плушчина
    Брук Лопез такође Чикаго бедни нема центра

  6. Пребацио на крају Калатес границу, али Рајс ме продао, решио да асистира и промашује тројке. Зато је овај фудбал прошао лагано. Сад сам ставио 32 динара на Миротића и Јокића преко, чисто да ми буде округао број на рачуну.

  7. http://i.imgur.com/4hg6yuv.png

    кмон баскеташи преко баре

  8. Ja sad gleam sjebao me lacio i na trecem zaboravljenom tiketu hah usput u meridijanu nakucao strelce golova, pogodim aduriza obamejanga gameiro i samo candreva iz lacija :/

    Lep tiket robene

    Ako moze neko da proveri da l sam ubo vise parova od somija

  9. малопре ми ортак показује тикет погодио све и свашта између осталог пролаз браге спарте и билбаа какав усер јебени

  10. Sta ja gledam u poslednje vreme moj robene to su tipovi koje ne bih ni u ludilu odigrao na toketu sprdnje za 50din a ljudi uzimaju pare, zelim da verujem da nije do mene i da nije na to spala ova prelepa vestina

  11. малопре ми ортак показује тикет погодио све и свашта између осталог пролаз браге спарте и билбаа какав усер јебени

    Odigrao je fazon 20 tiketa.

  12. Стави човек 4 играча +/- у животу чуо није за њих и 50-500 узме неколко пута на треф ја као пратим курац палац не могу једног да забодем (синоћ сестра и ја по 2 играча ставимо она има 14 година појма нема о кошарци и она погоди фурнијеа мање и џордана више ја омашим лава и новицког мање)

  13. Veceras sam do kraja cekao andrlet sahtjor gg, stoka dobila po crveni umjesto da daju po gol. Za vikend vec nasao 6 parova i primjetim da imam tri dvojke a to bas, bas rijetko pogoadjam. Ocito ima neceg u tom "domacem terenu".

  14. NEPRIMERAN SADRZAJ OBRISAN OD MODERATORA

    .

  15. каква си ти дијабола изијеме укочих се од смеха ххаххахахах

  16. http://i.imgur.com/cRddmNs.png

    Морао сам ово да вам покажем, последња 2 тикета класичан пример колко је човек алаво говедо и све му мало. Вавринка има 4:2 и сервис у тајбрејку - на 5:5 и сервис он на мрежи смечује у аут и губи 7:5. После одиграм Јуве на полувремену воде 0:2 квота 1.3 а Бајер није шутнуо у оквир (и тако је и било до 60 и неког минута баш се није састављао бајерн) даље већ знате пао је гол у 90.
    Сад кад погледам тикете смејем се себи без много оптерећивања јер ме извадио Ноле минус и Серена победа али синоћ није баш била пријатна ситуација...

    Прогресије су зло, навијаш да не изађеш баш на први тикет јер је мали добитак ал кад закалиш 3-4 пута већ крене притисак у 200 још кад се падне на глупости...

  17. 1.15 proda mater joj jebem