Brzo, ali nesigurno

  1. Ja izlazim na kolovozu pokisavam da zaustavim to vozilo medjutim lice ne staje JA SKACEM NA HAUBI vadim pistolj da bih upotrebio

  2. тражили смо дете рукама и ногама

  3. Armine znaš da mi je ta glava komšija?

  4. Ova ja skacem na haubi ? Hahah
    Ja sam mislio da je na neki nacin namontirano to posto je snimak usporen

  5. Ne. Realan je snimak.
    Andjelković se preziva. Mutio sam mu i sa ćerkom al davno
    Njemu su u stanici dupe pomerali 8 meseci. Nije smeo u stanicu da udje u smenu.

  6. јес луд џукац јебо оца

  7. Сјајна изведба Брук Лопеза 2 поена у првом квотеру

  8. овако сам и ја јуче мислио за гортата, чикаго нема центра, кадонокурацдаистерамочи.

    а сад торонто решио да ме максимално приближи откључавању бонуса, јеб'о ме отац, не да ми мира ово говно.

  9. ма јебо нба, пустим чисто да ми не буде досадно у току вечери нисам узео пара на нба питај бога има 2 месеца сигурно додуше нисам често ни играо некако ми је и говњив нови дизајн еспн сајта па ми није мерак више ни да пратим.
    У плејофу ће бар повлачити ко треба а не да конце вуку неки балавандери који до јуче нису умели двокорак да одраде

  10. Taman kad mislis da sve ide prelepo, memfis iznabada milvoki i tvoju kvotu 1.2 koju si dodao sa zaokruzis pa...

  11. Koliko ti prstiju ostalo?

  12. Tinejdž mutant nidža trtls

  13. izijeme sta si okacio na prosloj strani obrisali su ti moderatori post

  14. Ledeni

    Veceras sam do kraja cekao andrlet sahtjor gg, stoka dobila po crveni umjesto da daju po gol. Za vikend vec nasao 6 parova i primjetim da imam tri dvojke a to bas, bas rijetko pogoadjam. Ocito ima neceg u tom "domacem terenu".

    I ja znam par starijih glava koje pice samo keceve, jer domaci teren je domaci teren... Al sta znam, u zadnjih par meseci sam se napdao zicera keceva previse. Po meni je najbolje igrati na golove, ali ko ume.
    Padoh pre par godina za 14k Milan - Arsenal gg 4:0 bilo. Pre par nedelja West Hem - Totenhem 2+ za 5.5k... Dali su gol u 6. minutu i ostalo 1:0. To su neki od najupecatljivih momenata. Tako da ono, moze se reci da ne znam da igram na golove xD

  15. Sinoc me obori samo hood za isplatu, jos sam odigrao oko 4 pre nego sto je postao public bet skocila mu granica za 2 poena al jebiga sut 3-13 ja msm da je bio i jebat ga, jos malo se drzim al uskoro ide provalija i bataljenje kladjenja bar neko vreme

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.