Brzo, ali nesigurno

  1. Ova tema je ionako prokleta, sad kad ste vi baksuzi moderatorski počeli da je posećujete, možete je zaključati slobodno.

  2. Kvote su oko 1,3 a samo na Srbija-Poljska 1,5 ahahhahaah

    Sve treba staviti 2+, samo naše 0-2

  3. I da sinoc sam pogodio kvotu 9 ali sam dodao jos jednu utakmicu i ispušio.

  4. ако су квоте 1,3, то значи да долази у 7/10 случајева отприлике, тако да ако имаш 20 парова, играј систем 14/20 и бог да те види!

  5. ако су квоте 1,3, то значи да долази у 7/10 случајева отприлике, тако да ако имаш 20 парова, играј систем 14/20 и бог да те види!

    I uzmem marku i 46 feninga na uloženu marku i 20?

  6. камо среће, тако би на крају завршио у минусу кад би стално играо. али би увек имао пара да се кладиш, тј. не би све паре потрошио на дојаву или тако нешто шта већ коцкари раде, па упропасте живот.

  7. Ne uzmeš, odeš u minus. Plus bi došao ako bi pogodio 19/20 recimo, sa 14 pogodaka-minus.

  8. Truć se baš razume u klađenje.

  9. Ne moze na mocartovom sajtu 14/20, a na 16/20 se mora uplatiti minimum 14535.0 RSD

  10. ја се овде највише разумем у клађење (можда после предражиња). зато и играм једном месечно и у плусу сам. хоћу рећи, нисам коцкар, само се разумем у кладионицу.

  11. razumeš se u kladionicu? koja rečenica brate
    ja se razumem u kladionicu

  12. To sam i rekao, da se solidno razumeš u kladionicu.

    Mislim, baš baš.

  13. razumeš se u kladionicu? koja rečenica brate
    ja se razumem u kladionicu

    теби наравно није јасно кад се не разумеш.

  14. Kupali biste se u parama od Evrolige da nije bilo moderatora Dražena...
    Jako uspešno je protekla prošla nedelja, na jednom tiketu je uhvaćena kvota preko 100.

  15. YouCantHandleTheTruћ
    теби наравно није јасно кад се не разумеш.

    E RAZUMEM SE VIŠE OD TEBE!!! SVE ŠTO KAŽEŠ MENI ODBIJA SE TEBI :PP JA SAM PTICA LASTAVICA ZA MENE NE VAŽI
    PUJ SPAS ZA SVE NAS!

  16. Ja ću probati sa ovim 2+ pa nek ide život.

  17. Aj da vidimo je li tema toliki zlotvor i baksuz
    imam osećaj da ne treba da kačim ovde jer ću pasti, ali nek ide život
    u lepom sam plusu do sada, nek i padnem ovde ko ga drma
    http://i.imgur.com/zXLjUKn.png

  18. Aj neka banuje neko truća. Banovao Nikolasa i sad misli da se baš dosta razume u kladionicu. Nubara.

  19. Ја сам врхунски теоретичар кладионице, а ви сте само коцкари. не може да се банује модератор, пробао сам. морам прво да се размодујем.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.