Brzo, ali nesigurno

  1. Kupali biste se u parama od Evrolige da nije bilo moderatora Dražena...
    Jako uspešno je protekla prošla nedelja, na jednom tiketu je uhvaćena kvota preko 100.

    лол, што дражена, која је то фора?

  2. ahahha klasican drazen

  3. разочарао бих се ако је то зато што навијам за партизан. :( мора да има нека боља фора иза.

  4. ahahha klasican drazen

  5. Dok Truć i baka kosmopolita posećuju ovu temu, ne ostavljam više ništa, iako osećam miris novca u vazduhu. Truć je Ćurčić ove teme, kao što je on oterao D.Tadića, Truć je oterao gospodina Nikolasa i uskratio nam mogućnost da se obogatimo. Podrška braći mojoj sa teme, ničija do zore nije gorela !

  6. Makaronac napisao si ovaj post na emigrantima XD
    Bilan +

  7. neka neka, i tamo je sasvim zasluženo haha

  8. ај баш да видим, да николас окачи тикет, ево и ја ћу да играм. ако добијем не долазим више на коцкарске теме никад. може, м?

    уосталом, кладили смо се бохор и ја на један меч, да сам изгубио опкладу, добио би одбан николас, али пошто сам стручњак, добио сам опкладу и остао је банован, јбг. тако да је тема испоштована са моје стране.

  9. Šomi imam 45 evra
    E sad, malo mi je to
    Ti mi možeš dati 4 igrača od večerašnje utakmice da obrnem ovaj novac?

  10. чекајте, какво је стање са кладионичарима овде? за сад капирам да иде овако:

    1. николас
    2. шоми23
    .
    .
    .
    100. нермин ван бурен

    како иде са осталима? дајте бар првих десет.

  11. E kupio sam neki kladioničarski časopis, samo sam pare bacio. Kao neka analiza a ne kaže ti šta da igraš.

  12. jebes kladionicara koji dobija, ocito ne shvatate jbg
    ja sam odavno izucio zanat

  13. E kupio sam neki kladioničarski časopis, samo sam pare bacio. Kao neka analiza a ne kaže ti šta da igraš.

    е то ме највише нервира, ти што серу о кладионици, нешто теоретишу, а нису окачили ниједан пар да људи одиграју.

  14. Truć je onaj deka što se otima za cigaru u kladži i kad izadješ na kera broj 6, daš mu 20 dinara za tiket.

  15. Truć je onaj deka što se otima za cigaru u kladži i kad izadješ na kera broj 6, daš mu 20 dinara za tiket.

    и не одиграм тикет, него ставим 20 дин. у џеп. то бих могао бити.

  16. Ma Truć je onaj lik što prilazi tipovima po kladži i govori" a hoće li dobiti danas Partizan, a a a a???" :DDD

  17. и не одиграм тикет, него ставим 20 дин. у џеп. то бих могао бити.

    Da, kao jedan autor, da mu ne spominjem ime sad (svira gitaru i iz Vojvodine je), koji uzme od vosovaca djački dinar za voznu kartu, sendvič i za taksi kod devojke i na kraju sve to stavi u džep i gladan ispešači 30km.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.