Brzo, ali nesigurno

  1. Ja planiram još jedan da napravim za neki dan na devojkino ime, i da je isti ip, ko im jebe mater, šta kao ne mogu biti dva kockara u kući? Iako ona ne živi kodmene, poenta je tu.

  2. I nisam planirao da otvaram još jedan nalog.

  3. dosta si je pominjao, cini mi se da ste nesto dugo u vezi, planiras li da je zenis acokg

  4. Kad dovoljno sakupim od sokerovog bonusa da mogu da napravim svadbu xDDD

  5. Ja uzeo 3 soma od bonusa, igrao kvotu 4 sa 1000din. Juče probao isto, ali me sjebe Atlanta mrtva i sad sam bez bonusa. Bonus = isplati se.

  6. Боли их курац колико ћеш налога направити, ионако ћеш им врло вероватно оставити те паре

    Ако пак решиш да подигнеш новац, мораћеш кеву/ћалета да цимаш јбг

  7. Неће морати, не треба му лична карта. Добро, ако је на кеву рачун јбг, али и даље треба само код за исплату и име налога, то је све, подизао сам пре неки дан.

  8. уплатио 2 'иљаде, обртао на ситно да бих откључао бонус, остало ми хиљаду, то подиг'о и сад се јебавам с бонусом, играм се, до евролиге, онда ћу да сручим па можда стварно направим још један на нечије име.

  9. Ovo što kaže coa. I ja isto podizao novac juče ;)))

    Ali zajebi, ionako bih uplatio 1000 dinara, previše cimanja za tako bednu kintu.

  10. coakg, ako si dugo u vezi sa tom devojkom, a ne planiraš da je ženiš, onda treba da učiniš uslugu i sebi i njoj i raskičmiš tu vezu

  11. Ali zajebi, ionako bih uplatio 1000 dinara, previše cimanja za tako bednu kintu.

    mylosh je izgleda ušao u ozbiljnu kintu otkako ne kači tikete na temi ;))

  12. реци то боксеру ако смеш ;))))))))

  13. Brt, april za 10 dana, jagode kreću.

  14. и онда радјард оде и каже боксеру: "ацакг је тако дуго у вези са девојком и неће да је жени још, боље да на време распичка ту везу" и боксер му расцопа главуџу аахахахахахах. xDDDDDDDDD

  15. ne, ne

    poenta je u ovome neće JOŠ da je ženi

    to je okej

  16. hahha sto se uobrazio bedna kinta hiljadu dinara

  17. bokseru, ako ulaziš na ovu temu, ne čitaj postove iznad :D

  18. Shomy23
    Jel mogu da izvale nekako i da mi blokiraju nalog ako napravim još jedan nalog na ćaletovo/kevino ime ? Da pokupim još neki bonus dok mogu xd

    Možeš da ih izradiš tako. xD

    Kad je tek počinjalo online klađenje u Srb, tačnije u Meridianu, dobijalo se 500din. za svaki nov nalog, koga god sam se setio išao je da pravi acc.

    Ali pošto daju vrednost depozita npr. imaš milion din. uplatiš na jedan nov acc, i dobiješ još milion, ne moraš 20 acc po 50k.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.