Brzo, ali nesigurno

  1. Truć dolazi sa pričom da ga je Dortmund izjebao za 93 k u 89 minutu

  2. ја дођем са шахом у кладионицу и цимам људе да играју. и пошто су сви докони, направи се гужва око табле.

  3. Deky u top 1 kladioničara sig

  4. Naši dekyiui bolji nego bosanski sig

  5. aj truć burazeru budi drug banuj me na 10 dana da ne dolazim u iskušenje da kačim ovde tikete, uvek padnem
    aj buraz ozbiljno

  6. aj truć burazeru budi drug banuj me na 10 dana da ne dolazim u iskušenje da kačim ovde tikete, uvek padnem

    не може, брт. контролиши се. али могу да те додам на листу испод нермина.

  7. ne znam o kakvoj listi govoriš, ali računaj da sam ti opsovao majku ili nešto slično
    samo nemoj da odrapiš sad 2 meseca

  8. dajte za nocas igrace hitno

  9. ја прошао изијемов сигуран тикет тако што сам одиграо само прва два пара, хвала изијеме.

  10. tačno ću morati da se samobanujem
    hvala Truć što mene nisi ispoštovao, a gomila koja traži ban dobije

  11. Отвори тему са називом "Kosmo, voleo bih da osetim tvoj bič na svojoj koži", ценим да ћеш добити 7 дана. Проблем је што ћеш за следећи такав чин добити 30 дана, а не знам да ли ти је то много. Поздрав.

  12. ispremovao sam čekaonicu najstrašnije, ne da mi ni da se samobanujem
    jebote

  13. Krajsler je d čouzen van.

  14. Jel mogu da izvale nekako i da mi blokiraju nalog ako napravim još jedan nalog na ćaletovo/kevino ime ? Da pokupim još neki bonus dok mogu xd

  15. Šomi nisam baš neki stručnjak, ali kapiram da su razmišljali i o tome, tako da ne verujem da možeš da ih izradiš na tu foru.

  16. Ne razumem zasto bi ti blokirali. Kako ce oni da znaju da to ne igra bas tvoj cale/keva nego ti. Samo rokaj.

  17. šta treba da im pošalješ od podataka?

    napravi preko tor-a nalog, nema sile da ti povežu IP sa originalnim nalogom

    a ako ti vide istu adresu u uslikanom dokumentu(ako to traže), da ga jebem, ne bi trebalo da se bave upoređivanjem toga

  18. A jebeš ga, ako napravim nalog preko telefona i kladim se preko telefona na tom nalogu, kako mogu izvaliti ? Niti je ista ip adresa, niti je isti jmbg, ne znam kako mogu izvaliti. Ali nebitno, pitao sam bezveze, mrzi me da se cimam.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.