Brzo, ali nesigurno

  1. Zajk je za njih zivadinovic

  2. хахаха, псето победио на такмичењу и избацили га из андерграунд екипе.

  3. Iskoristio sam ih samo da dodjem do slave izdao sam andrergraund samo samo kes samo kes samo samo kes

  4. durantula sjebao rame nesto jutros nije bilo sigurno da ce igrati pa ga mocart odmah sklonio, nisam proveravao kasnije da l igra

  5. ocekuje se da igra ipak

  6. rendolf +

    wall -

    mali hendikep na majami

    irving +

    nisam odigrao nista al eto ako neko oce da probere, misim da je rendolf zicer

  7. је л' игра још неко онлајн преко меридијана? ја не видим уопште како да играм на играче плус-минус.

  8. meridijan sranje jer im je zaokruzena granica, daju ti npr. 15 i ti biras oce li biti manje jednako ili vise haha

  9. vidi u specijalima kod kosarke ili tako nesto

  10. Cuj jednako hahahaahhaah

  11. нема, армине, има у специјалима кад ће нолету да се роди друго дете и има само радни дан да се клади, нема субота и недеља. шкк? а нема нигде играчи.

    де је крајслер сад, шта играти овде, не пратим баш тенис:
    http://i.imgur.com/3WEg5ov.png

  12. је л' игра још неко онлајн преко меридијана? ја не видим уопште како да играм на играче плус-минус.

    Kucaj igrača u pretrazi koga ćeš, ako ti izađe ima, ako ne izađe nema. Ni ja nisam mogao da nađem listu sa igračima (inače ih npr. za El izbace u četvrtak oko 12-13h), al ovako ćeš naći.

  13. капирам да треба играти квоту 2, јер то чешће долази од квоте 1,60, јер да је аутсајдер не би била тако ниска квота на аутсајдера.

  14. Kucaj igrača u pretrazi koga ćeš, ako ti izađe ima, ako ne izađe nema. Ni ja nisam mogao da nađem listu sa igračima (inače ih npr. za El izbace u četvrtak oko 12-13h), al ovako ćeš naći.

    браво, то је то, сад ћу да одиграм и нерминов за 70 динара.

  15. ево, баш сам хтео да играм, али не видим у меридијану ту игру прва четвртина укупно.

    Ima sig. Ako ne, ti čekaj pred početak kad ga ubace na live, pa igraj uživo poene četvrtine, ali ima sig.

    EDIT: Specijali u meridianu su primeri slobodne igre, a u Soccer-u su igrači i sl.

  16. ŠTO NIJE BILO PONUĐENO KOJA ĆE PRE DA TETOVIRA OČI DAL JELENA I LI ANA, JOOOUJ KUKU EAZY-E MANI ŽIVOOOTEEE

  17. Nešto sam raspoložen, moglo bi se večeras uzeti hiljadu maraka

  18. Uwek bi se moglo uzeti

  19. sastavljam tiket uz ovu pjesmu
    keš je na vidiku bohoooo
    https://www.youtube.com/watch?v=9D-QD_HIfjA

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.