Brzo, ali nesigurno

  1. Olakshaj nam ove tuzhne trenutke.

  2. Bice posle gledam seriju

  3. na moru, prilicno pijan i krenuli u klabing da vatamo picke, kako je setaliste jebeno ono sibicarenje ili kako se vec zove kad je sa onim cunjevima kurcima pa loptica ispod, stanem da pogledam sta je kao pravi kockar, pratim ja i gledam kako dere budale, toliko je ocigledno gde je loptica, bar je tako moj mozak tad razmisljao, pratim ja tako pratim i jedan krug sam bio 100% siguran gde je i pokazem, kaze on 50 eura, ja potezem u dzep 50e tacno imao pruzam nesvesno u milisekundi se sve desava bukvalno podizem onaj cunj kad ono jebeno nista ispod, ja se otreznio u sekundi i popisan vratio u sobu

  4. хахааха па увек тако раде, прво имају своје људе који као играју и губе и увек је просто кад њима зада и са стране кад гледаш увек знаш где је, онда дођеш ти и они баш закукуље па изгубиш. често те и навуку да прво даш мало и кад добијеш наложиш се па уложиш још више и све ти узме

  5. hahahah e Armine Armine
    u Sarajevu su prije rata bili poznati šibicari, fazon na autobuskoj
    dosta raje nagrdili, takve kao ti :D

  6. Armine pogledaj ovaj film plz, predlažem ti ga nekoliko puta, a baš je za ove situacije

    http://www.imdb.com/title/tt0247586/

    https://kat.cr/nueve-reinas-nine-queens-2000-dvdrip-paton-t1889215.html

  7. Hahaha ma sad znam sve posle sam ih proucavao i proklinjao svaki dan al nisam smeo opet da udjem majku im jebem

    Da da znam film i skinuo sam cak al riknuo komp , ali skidam ovih dana na laptop :up

  8. Ahahah, znam lika koji je kuću na tome izgubio.

  9. Ima jedan sistem koji dosta smanjuje rizik od pada, samo je malo dosadniji i ne donosi nešto mogo para.
    1. tiket 3 para ki 1 kvote 2.35, za 100 din.
    2. tiket prvi i drugi par 1x, treći ki 1 za 200
    3. tiket prvi i treći 1x, drugi ki 1 za 200
    4. tiket drugi i treći 1x,
    prvi 1 za 200
    5. tiket sva tri 1x za 400.

    Ukupna uplata:1100
    Ako dodju sva tri para ki 1 dobitak:5705
    Ako jedan par dodje X, a ostala 2 ki1 dobitak:2696
    Ako dva para dodju X, a samo 1 ki 1 dobitak:1840
    Ako dodju sva tri X, dobitak je 984 (89%) uplate.

    Jedino što obara je ako neki par dodje 2, ali kladionica zato i postoji :)

  10. dobra analiza nba sinoc sve smo uboli looooooooooooooooooooooooooooool

  11. Ima jedan sistem koji dosta smanjuje rizik od pada, samo je malo dosadniji i ne donosi nešto mogo para.

    другим речима, систем којим јако споро губиш паре.

  12. Pa nije baš tako :) potencijalno donosi profit od 4000 max, pa do nekih 700,800 min.

  13. како бих ти рекао, играш три меча на којима је кец 2,35 што би значило да је квота на двојку отприлике 3. шансе да ћеш да дође бар једна двојка и да ћеш да паднеш тикет су онако угрубо 70%. шансе да ћеш да добијеш макс. добитак су, рецимо, 6%.

  14. Ne može šansa na jednu dvojku nikako da bude veća od 34%.

  15. i ako dodje dvojka u minus hijadu i sto jer si se jebo za profit od 800 dinara, al sa obzirom da zato kladionica postoji igraj kao normalni ljudi il 12 tiketa dnevno il 2 vikendom sa 100 dinara na kvote 70 i poslije jebi majku noricu sto nisu mogli do poluvremena a da ga ne prime

  16. Ne može šansa na jednu dvojku nikako da bude veća od 34%.

    шанса на бар једну двојку, тј. на једну, две или три двојке што је пад за све твоје тикете је 70%.

  17. Pa zato kladionice i postoje :) da je mogućnost prolaza sto posto, ne bi postojale :)

  18. хехехе, истина :)

  19. Ukratko, teorija ti je kerov kurac.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.