Brzo, ali nesigurno

  1. Хвала за подршку, само сам ја помислио да би могао бити неефикасан меч, око 135 поена, као прошла, па сам рачунао да ни разлика не може да буде превелика.
    За барселону сам убеђен јер њима је ова победа обавезна, а још су пукли 4 разлике у немачкој, па ће и то да јуре, цигани из реала ће опет да се провуку смрдљиво гарант, а на ефес ћу да пробам чисту двојку на неком тикету.

  2. Ја би Ефес заобишао скроз, и једни и други су без мотива, немам појма на шта ће то да личи. Ефес као још има шансу, али мислим да не верују ни они сами да ће Пао или Звезда да изгубе.

    Пребаци тикет да буде на овој страни, зајеби тему џД

  3. Zvezda hendikep
    Cirbes preko
    Miler preko

  4. http://i.prntscr.com/6f95628519a542d9964e77323beb6047.png

    http://i.prntscr.com/b593a31f21d748faae39a7b38a884a40.png

    Мислио сам да нисам одиграо Вилбекина на првом, нисам хтео на оба тикета да га имам, значи да су највеће шансе да он прода.

  5. Šomi može odavde 3 najsigurnija po tebi

  6. Uzeću i od Ace pa ću napraviti mix tiket

  7. Cirbes, Jović i Zizis. Mada i Satoranski mi je prilično siguran, u formi je ljutoj. Erden mi je možda najnesigurniji, Gudura ako dobije 15+ minuta prelazi lagano.

  8. Stec, ne rade linkovi oni, okači opet, da prepišem nešto.

  9. Cirbes poeni manje
    Hanikat skokovi više
    Satoranski poeni više

  10. Misliš asistencije na Satoranskog ? xd

  11. Poeni sam mislio, lapsus

  12. Rendolf (poč'o jbg) 15.5 +
    Erden 10.5 +
    Satoranski 10.5 +
    Printezis 14.5 +
    Ogastin 11.5 +

  13. Granica na SNS skocila na 49.5 pre neki dan.

  14. Ne slusate vi...

    Pap jesi video post o raduletu na temi izbori? Je li je li?

  15. zvezda darušafaka - 2 ( sa produžecima )
    kvota 4.25 planetwin

  16. evo vam jedan dobar sajt za strimove
    stopstream.me

  17. na trećem linku vam je engleski komentator ako vam je kao i meni muka da slušate onog malog pacova ciganskog

  18. Ladno ću sve igrače da izmašim hahah

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.