Brzo, ali nesigurno

  1. hvala tebi za ekspeditivnu reakciju

  2. Evo viteza zaštitnika.

  3. Pa video sam šta si radio, tj da si se zaigrao
    Dešava se

  4. Nema na čemu lipi moj

  5. Три пара покупио са неких страница, постоје образложења зашто би као требало да дођу, а Рондо дошао минус кад сам га играо плус претходни пут, па се сад инатим. Као, сад је ред да испоштује. Мада, не игра Казинс ваљда, то иде у прилог плусу, иако човек више воли да асистира него да се испуцава.
    http://i.imgur.com/xGqptKo.png

  6. Rubio pacov 12.5 -
    Igra protiv čelične odbrane Jute
    Zlatna država - Seltiksi H1 12.5
    Atlanta - Klivlend 52.5 + 1/4

  7. Spartak-Radnički X kvota 4, a X&0-2 3.80. Pa ko tu koga jebe? :S Inače, ki2 (9.50)

  8. Sta mislite odigrati ki2 na Hamburga i Sitija?

  9. Kvota na Radnički pala na 4.70.

  10. Ovako;

    Stoke - Swansea - Gg3+
    Sunderland - WBA -X2
    West Ham - C.Palaca - 1
    Bournem. - M.City - 2
    Bila bi dobra kvota

    Svonsi imam jos GG4+, biće golova.
    Norwich sigurno daje gol, mozda i dva.
    Hull - Birstol City, trebao bi pa da padne kec. Bayern 0-3, 1.90 kvota. West Ham može i gg3+, kontam tacan rezultat će biti 2:1. Hanover - Hamburg 3+.

    Birajte nešto od ovoga, ja sma.izmesao sve po tiketima i jako glupo odgirao jer ću pasti fazon na fejnord neki. Gud lak. Rasni prepisuj.
    Uzmi i čileance da igras;
    Colo colo - huacipato - 1+I,2+II
    S. Wande - Univ. Ch. - 1+I, 2+II

  11. klinere koliko mislis da je to sigurno

  12. A i njukasl se popravio od kad im.je dosao onaj, stvaraju akcije koliko sam peinetio, tako sa će mozda i norvic biti gg3+

  13. Prepisacu nesto, a i ubacicu zvezda dvojka i 4+

  14. Pa jbm li ga...Dobar je radnički, tvrdo igra. Imam u nekoj kombinaciji 2..

  15. p.s kasno sam video pitanje, sry

  16. лолек, још један тикет где су сви остали испод границе
    http://i.imgur.com/HV7oACp.png

  17. Vredi pokušati PSG-Nice x2&2+ (3.05)

  18. Evo vest hem uleteo Gg 3+, a i tacan rezultat al pp. Hh. I kec je uleteo.
    Hal vodi.
    Bajarn 1:0 kad sam gledao.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.