Brzo, ali nesigurno

  1. Jebem ti sunce imao marku na računu, sad sam i bez nje ostao.

  2. Саторански дао 8 за три четвртине и преседео читаву четврту на клупи -.-

  3. Ih nikolase jednog uzmem da prepišem od tebe (Kalatesa) i on ispali već u 23. minutu.

  4. Dal je moguce majku mu?

  5. Uzmem grejnžera s asistencijama na 5.5 misleći da ertel ne igra zbog povrede, kad on na terenu 72 minuta, grejnžer jedva 10, izbio na 3 čas posla i duda kaže nemaže jeb'o ga birkan batuk.

    A s druge strane kaha rešila da izgubi 20 kad je ja odigram na -4.5 u kurac, propas'.

    Dortmund 1iGG
    Sevilja x2i0-3
    Braga 1xi2-3
    Viljareal sp1

    Nabacao onako, bez razmišljanja, dakle dolazi.

  6. Ali ne, mi smo odigrali one koje nisu došle

  7. Hahah i jajare iz Pao-a su izgubile. A dali 52 za pp i vodili besno.

    Ako majku im jebem.

  8. Radmilo Topola, povredio se Grejndžer.

  9. Pretpostavio sam da može da bude to, jbg, mada i burusis teško da će preko 15, čekao bih njega i ljulja +.

  10. Trebamo igrati prelaze sledeće kolo.

  11. Jaooo, pa jebem ti :/ Poznajem lika, trenutno je na putovanju sa porodicom po Evropi.
    http://s15.postimg.org/n3kfagisr/IMG_20160407_213949.jpg

  12. Da nije bilo prelaza, onda bi rekao nisam mislio svedsku, nego islandsku drugu ligu.

  13. Rasni odjebi u troskoku, vidiš da si sve izmalerisao od kad si se pojavio na temi. Jednostavno ga je prejebao radnik na uplatnom mestu.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.