Brzo, ali nesigurno

  1. Jao moram da vam napisem ovo.
    Kaze meni onaj lik sa analizama prvi dan ti je besplatan. Pa ti vidi da li ti se svidja, ako je ok, ti uplati. Reko ok. Kaze Zwole-Roda gg i x2
    Ja reko dobro i.
    Kaze to je to.

    Em nije doslo em mi je dao kvotu 2,45.

  2. Pa ti si veći degener nego što se misli

  3. E nek si ti pametan, nubino.

  4. Odigro sam 4 para jebacka, jos mi najrealnije da pogodim Frozinone-Inter H10 X @3.70. To mi je nekako klasicxna "penal-Ikardi-0:1-kraj" tekma.

  5. Dajte neke fiheve kvote 4-5.

  6. gambling can heal, gambling can mend your soul
    and it's the only thing that i know of

  7. Savet omladini, i ostalima. Imam 22 godine, student sam. Moja porodica ono, imamo dobre uslove za život. Kada sam bio u srednjoj otišao sam prvi put u kladionicu i gledao druga kako igra rulet. Bilo mi je jako zanimljivo kako on diže pare, iako sam ja znao šta je u stvari rulet i kakav je to đavo. Međutim krenuo sam ja tako sa 200, 300, 500din... Malo po malo, prođe godina, a ja svaki dan igram rulet, ulozi sve veći i veći. Kreće pozajmljivanje, svađa sa najboljim drugarima dok roditelji još ništa ne znaju. Vraćam se jedno jutro iz izlaska, nedelja, mamin rođendan, ustajem, čestitam joj, ona plače. Pomislio sam da je od sreće, otac ćuti, ne progovara. Samo je ustao i rekao: "Sine, izneverio si nas." Znao sam o čemu je reč. Ceo taj dan smo mi proveli plačući svi, sve zbog mene kretena koji sam tako dozvolio da se nešto desi mojoj porodici. Savet svima koji ulaze u svet kocke. Bez obzira koliko dobijali, izgubićete neke važnije stvari od para, to vas neće boeleti u tom trenutku, ali posle će ta bol da vas kida večno!

  8. Radim u kockarnici u Svajcarskoj i ne mogu vam opisati sta sam sve videla...kako se lik jedne osobe totalno promeni u sekundi u zavisnosti od toga da li gubi ili dobija...kako se karakteri za kratko vreme menjaju...kako ljudi nisu ljudi kad ih gledam kako sede za onim poker stolom...svako ima neki poseban neljudski pogled u ocima i poootpuno su pogubljeni!! Vidjam svakodnevno ljude potpuno istrosenih,izgubljenih i promasenih zivota.I sto je najgore..svi su svesni svog poroka a ne zele van..tuga!

  9. legendarna lovacka haha

    Radim u kladionici već dve godine.Skoro svakoga dana mi dolazi jedan siromašni dekica da odigra tiket za 20 dinara. Uglavnom ne dobija, iako mu dobitak ne prelazi 500 dinara. Kada je jednom došao da mu proverim tiket, nisam imao srca da mu ponovo kažem da nije dobitan. Dao sam mu 5.000 dinara i rekao da je jubilarni uplatilac i da mu se dobitak udesetostručio. Pošto je bilo jutro otišao je, kupio mi je burek, jogurt i cigarete. Kada sam video osmeh na njegovom licu koji je bio ne toliko zbog para, već zbog časti, osetio sam se najlepše u celom svom životu.

  10. hahahah kolko jebe prva prica

    Vraćam se jedno jutro iz izlaska, nedelja, mamin rođendan, ustajem, čestitam joj, ona plače. Pomislio sam da je od sreće, otac ćuti, ne progovara. Samo je ustao i rekao: "Sine, izneverio si nas." Znao sam o čemu je reč. Ceo taj dan smo mi proveli plačući svi

  11. keva kaze sine izneverio si me i vadi lajtsejber i zabada iskljucivo u srce sina kockara, poklonika felne

  12. jebote tim matoranima treba davati umesto tiketa racun iz DIS-a umesto tikete kontam da ne primecuju razliku, pare od uloga u dzep naravno...malo po malo..prvi milion je najtezi loool

  13. Na ogradi u voćnjaku jedne kuće na kraju grada stajao je natpis:

    »Prodajem rasnu štenad«.

    Neki je dječak pozvonio, a kad se domaćin pojavio, gurnuo je dečko ruku u džep i rekao:

    »Imam dva eura i 37 centa. Mogu li pogledati štence?«

    Čovjek je dao znak i iz kućice na kojoj je pisalo »Lady« izašla je kuja koju je pratilo petero štenadi. Jedno je malo šepalo.

    »Što mu se dogodilo?« - upitao je dječak.

    »Veterinar je rekao da ima blago iskrivljenje šape. Vjerojatno će šepati cijelog života.«

    »Kupio bih ga, ako je moguće,« - ponudio je dječak.

    Gazda mu ga je htio pokloniti, ali dječak je odgovorio:

    »On je jednako vrijedan kao i drugi, svake sedmice ću donositi novac dok ne otplatim njegovu cijenu.«

    »Ali zašto kupuješ bolesnog psa? Neće moći trčati s tobom niti ćeš s njim moći u planine!«

    Dječak je podigao svoju nogavicu da pokaže svoju nogu. Bila je iskrivljena i imala metalnu šipku.

    »Znate, ni ja ne mogu trčati, pas treba nekoga ko će ga razumjeti

  14. Divno draga, sva sam se najezila. Predivna prica, puno pozdrava za Vas.

  15. Tiket 6 utakmica, 5 počele, svih 5 moje ekipe primaju prve gol. pa jebem ti baksuza

  16. Zato uvek igraš 1 2.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.