Brzo, ali nesigurno

  1. Sutra pola marke? Jesu ti to oni sa stranice što dobro pogađaju rekli ili si detaljnom analizom došao do zaključka?

  2. Moja detaljna analiza.

    Ne može po pola marke inače bih igrao i više tiketa.

  3. pazar 1
    spartak 1x 0-3

  4. leverkuzen x-2
    salke dortmund 1:1
    lester x2&3-
    bilbao 1x&gg

  5. Изијеме, ти озбиљно шијеш овај енбиеј. Правиш ли за вечерас тим? Дај да препишем нешто, ако правиш.

  6. felton, noel, lopez, williams, biyombo ako ne bude igrao valanciunas..mada bukvalno do 5 min pred pocetak tekme se nzna ko ce igrati pogotovo sad pred kraj..ali ovi bi trebali da imaju solidan ucinak..

  7. Iz uzimaš li pare na kladionici?

  8. pa uzimam brate malo nisu to velike pare

  9. Pa dobro. Možeš lí ovo nekako preneti u rl kladzu ? Ima li kakve veze?

  10. може, има.

    познаваоци енбиеја, може ли ГС вечерас да буде прва екипа која је добила СА на њиховом терену ове сезоне, квота прељепа, изнад 2.8?

  11. Ne prepoznajem se u tom "poznavaoci NBA", al svakako treba da se proba sa kvotom tri. Nije šećer uvodu.

    Aih umal... :o(
    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1004-5361984-1386
    Suma sumarum, lep vikend.

  12. http://i.imgur.com/3wpCnLE.jpg
    ma kakav kari, tompson, grin...stavili bi ih MJ, pipen, i rodman u dzep

  13. igrajte maksimalan hendikep na cska

  14. -25,5 kvota 3,47 kod mene, nadao sam se malo manjem hendikepu ali očigledno se očekuje karanje 300 spartanaca jbg. nema veze ipak sam odigrao

  15. iskreno, ovo sam odigrao tek kad sam video onaj klip na transferu blama, 300 spartanaca zvezda. Stavio sam malo para pa ću da uživam ako krene karanje ogavnog čovićevog tima. Ali nije i da ne mislim da je realno da je momenat za jedan brodolom zvezde, e sad, ovo je baš veliki hendikep, videćemo.

  16. цирбес +
    воронцевич +
    рејес +
    јудо +

    из сваког тима по један с центарске линије.

    цска Н1 (19.5) 2.3
    фенер 1и+ (160.5) 3.0

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.