Brzo, ali nesigurno

  1. Kakve su pičke ovi iz sokera, ceo dan čekam da zategnem brajanta na nekoj granici od 26.5 u plus, i nikako da izbace granice, sem za meč majami - boston, sranje, izgleda da neće ni biti.

  2. Neće biti sigurno, bio sam i u mozzartu i u balkanbetu, kažu nema večeras strelaca za nba, ne zna se razlog

  3. Razlog je da im ne uzmemo pare mamu im jebem.

  4. Nikada nema igraca poslednje kolo u domacim kladionicama. Odigras recimo duranta minus, a on ce igrati max 2 minuta ako im ne treba pobeda. Da ne rizikuje povredu i to...

  5. Е јбг, а ја се баш штедео због црне мамбе, причају да ће вечерас играти више минута него што је имао у току сезоне просечно, дакле изнад 40, још као гураће му практично сваку лопту, истераће преко 30, ал' шта да се ради.

  6. Има ли иначе неког неизвесног дуела, да некоме треба за плејоф, за бољу позицију пред плејоф, јок?

  7. Lejkersi bi mogli da dobiju Jutu.

    Hjuston i Sakramento igraju prvi, Lejkersi Juta dva i po sata kasnije. Ako Hjuston dobije Sakramenta sto je izvesno. Juta nece imati nizasta da igra tj da bi prosli u PO Hjuston mora da izgubi i oni da dobiju Lejkerse. Kad saznaju da je HOU pobedio verovatno ce dici ruke. Gober ne igra, Favors je malo povredjen.

    druga tekma Filadelfija 2 5.40. h2. Batler je ogranicen na 20min.

  8. Има ли иначе неког неизвесног дуела, да некоме треба за плејоф, за бољу позицију пред плејоф, јок?

    Nešto se tamo na istoku čini mi se majami, šarlot, boston i atlanta bore, tu su svi na jednu pobedu valjda, ali ne znam kako ide taj krug i kome šta treba

  9. Е то изијем, мрзи ме да калкулишем тамо и гледам шта и како, баш то ми треба, фала.

  10. Hah a ja sve mislim da će da mu nameste da postigne 24 poena i tu da stane

  11. ja mislim da ce dati ispod 20

  12. Mislim da i Dalasu nešto znači, nisam siguran.

  13. Čuo sam se sa Kobijem. Kaže teško da će moći 50 poena, ono što mu Šek traži, ali kaže da će da da 32 i da onda pokaže na dresove što su povučeni i rukama da pokazuje znak plus, da saberu brojeve na dresovima.

  14. Синоћ сам гањао мајами, била солидна квота, вечерас ћу да пробам с лејкерсима и то је.

    Dukka
    Nešto se tamo na istoku čini mi se majami, šarlot, boston i atlanta bore, tu su svi na jednu pobedu valjda, ali ne znam kako ide taj krug i kome šta treba

    мада бих испратио овај круг, ал' сам неупућен, а мрско ми је да разбијам главу ко шта коме.

  15. Ako izgube, njihov trener ce se verovatno fejspalmovati :))))

  16. Možda Kobe da 5 poena, kao simbolično koliko je titula uzeo :D

  17. Kontam da će izgubiti, NBA lobi je to završio sa bankovnim računima.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.