Prijava

Dobio Nole majku vam jebem izdajničku

Pozdrav prijatelju dobronamerní.

Počeo sam da navijam za Nola od kako nije prvi više i to ću isto reći.

gde bas za najvecu ustvu na forumu da kazes da je dobronameran.ili je to bila ironija?

Tako je je boxore sad zen faza dobija smisao, onaj zen lik njegov trener objašnjava kada Nolex pobeđuje.

imaš fore do sutra da navijaš za naše kada oderemo ozloglašenu škotsku nakaznu ćurku endija muraja

Cara nije uštva nikako.
Rajder je bio uštva.

slušaj ovog klabokva, brate mili.

E bohore da si mi sad utero sve bi otišlo u kurac i labokv i onaj kak se zove bombas bi mogli da se dopisuju e e eno ga cara degen.

Da, da. Presolidan ukop bio bi haha
Ovaj opet kreće da se pljuje kad bude prvi i Srđanu da se jebe majka jer kupuje placeve u centru Bga itd

to bi bilo ono e alo vidi e eno i boxor reko da je degenčina ajmo ga uništiti hahahhaha sad je momenat vidi šta mu je reko al je glup

dugujem ti za ovo, verovatno bi sad već prso i svašta bi mu objašnjavao ovako si me spasao

true fact

caro nisi upoznat sa situaciom kad bohor za nekog kaze da nije degen to znaci da je taj stopostotni degen

Бохор
Cara nije uštva nikako.
Rajder je bio uštva.

Lab ti to moje rasuđivanje i težinu moje reči dovodiš u pitanje?

labokv
caro nisi upoznat sa situaciom kad bohor za nekog kaze da nije degen to znaci da je taj stopostotni degen

https://www.youtube.com/watch?v=vwA8PzybSoA

na 0.17 se nalazi odgovor

ti si skroz da kazem kul samo ne znam sta te vuce ka tim mentalacima.pa ginuo si za svetlanu

u je klabovk ti reko da si kul, ovo ti gore nego da si mene utrpo hahahha

pustio si klip zbog-je li-to me podsetilo na radio dzenariku oni ubacuju te izjave iz domacih filmova

mislim ubacivali su sad ni oni to vise ne koriste

bravo, tebe je to podsetilo na nešto. Pokazao si da imaš kratkoročnu memoriju

Nije zanemarljivo

Ајмо ноло навијамо за тебе 22,5- гемова