Prijava

sto mi idu na kurac ovi don kihoti, borci protiv novog svetskog poretka, korporacija, sorosa i monsanta sto zamisljaju neki idealni komunjarski svet iz detinjstva koji niti moze da bude niti je ikad bio.

Nolo da je pametan sad treba da se penzionise kad je osvojio, bice legenda ako to uradi, ispisace se svima u oci

ma jok, napredovala sportska medicina i hemija, danasnji vrhunski sportisti mislim da ce da cepaju do 37,38e, a ovi klinci danas ce i preko 40 da mlate/sutiraju lopte.

nisu vise 70te da sportista koji ceo zivot malo mlati loptu malo pusi malo koka dodje u 30tu i ispadne stomak.

necemo se lako otarasiti noloa ima da bude bar jos jedan ciklus "nole bog" - "nole govno vegansko" - "nole osvojio opet" i onda penzija, tako nesto

svi vrhunski teniseri do 90tih zavrsili karijere do 30 i par, nolo i nadal sa 31 i 32 trce dva dana za redom po 3 sata a onda nolo izadje pa jos jedan dan jos malo i kazu hemija nije zdrava.
treba samo da umes da doziras i doping rulz.

Каже Вајда да Ноло почо ждрат рибу. А шта би тек било да јањетине мало узме ајао.

па почеће и то пошто је отерао гуруа.

ко плоди, Ноло плоди!

vratio se nas nole, zivot je opet lep

Psiho vucic: napusite se kurca

Mia: pusenje kurca je krucijalno za buducnost

Lena: Opozicija nas je dovela dovde nepusenjem kurca

Stojan: Ja verujem predsedniku i evo pusom vec dva sata kurac

Draga: Drago mi je da vecina naroda sledi precednika i pusi kurac.

NOLE USAO U ISTORIJU

Čestitke Nolotu, ne razumem što ga mrzedu ljudi toliko, meni uvek bio okej lik.
Živeo Nolu, dok ne izgubi sledeći put, onda Plati porez pičko vegunska, jebem ti Jelenu.

dodao bih
i jebo te onaj guru sektasu jedan,gde ti je krst

ja za ovog lika nisam cuo.zove se lik tenis.kada keva i cale znaju cime ces se baviti.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tennys_Sandgren

Izdrzi nolo sam protiv svih