Ноло

  1. sta je hirdzama ja sam cuo za hidzamu i bukv sam isao pre 10tak dana..vrh stvar ovi pecati gore oko vrata i desna plecka nece da prodju kaze tu sam bio kritican valjda jetra i to

  2. Mozda imo problem sa bolovima u ramenu

  3. Ma proci ce vremenom al ostaju dugo ti krugovi, cak sam sad na svjetskom u kosarci vidio nekog kosarkasa ne sjecam se kojeg s tim krugovima

  4. i zasto djovak ne koristi?

    dobro pitanje..da valja cemu nole bi ga koristio prvi.sviranje kurcu..

  5. Mada ne bih ja nesto puno diskutovao o hidzami dok ne cujemo misljenje glavnih poglavica ovog sajta celt-melk

  6. brt sta dugo ostaju ne plasi ljude posle 10 dana 80% se vec ne vide samo ovu par na kriticnim mestima sto su bili bas tamni se jos vide kapiram do nedelje gotovo

  7. i zasto djovak ne koristi?

    jer mu je budisticki monah savetovao da je bolje da bos bleji 30 min na livadi bolja detoksikacija hlorofilom dok ti mravi lizu stopala i listove

  8. bolje pijavice da je zakacio.

  9. Odlicno seltona radi ova metoda jbt bolje shobotnicama da je ronio

  10. Ali brate koliko ste zatucani jebeno da ne znate za hidzamu pa gdje vi zivite jebote ajd da je to neka bliskoistocna metoda za koju si morao da istražuješ neistražene krajeve iraka nego najnormalnija provjerena metoda detoksikacije koju preporučuju mnogi eto ako vam se više sviđa zapadnjačka riječ od arapske onda guglaj CUPPING THERAPY

  11. ђовакс тресно амера чекамо другог финалисту

  12. Alkaraz je predrogiran ckode bice jebeno finale, tesko da ce medo ista napravi

  13. Doslovno je bliskoistočna metoda buraz

    I to u rangu metoda poput podvrgnuća pijavicama i bušenja lobanje. Znači na nekoj civilizacijskoj lestvici svega par stepenika iznad prosipanja ovnujskog droba radi proricanja rezultata lokalnog hrkljuš derbija

  14. Prosto receno, ne vjerujes u djelotvornost ?

    P.S. Nisam rekao da nije bliskoistočna izvorno nego da je dovoljno popularna da čuju za nju ako su već čuli za kojekakve pizdarije

  15. Ne znam kako se zapodenula tema i neću ni čitati ali predlažem onima koji bi se podvrgnuli ovim kiropraktikama da nudim povoljno terapiju umakanja tzv. daldırmak, ili što bi se reklo zapadnjački ako tako više volite TEABAGGING THERAPY

  16. Lab izvalio da ovaj ima tifus takoe pocelo

  17. A jebac sto si kiseo toliko pitam te jel ne vjerujes da djeluje ili sta, pusti sad trolovanje nisi cara

  18. Sve deluje cak i fake vaca ima odredjen placebo jaka muda

  19. Sta mislis o “namjestanju zeludca” kod hijatus hernije sto rade babe, jel ni u to ne vjerujes ?

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.