Ноло

  1. Pa ja ti samo tako poručujem da ne verujem u delotvornost, a ni to da je to neka stvar opšte kulture bogati

  2. Hoces reci da nisi znao za hidzamu ili ti cupping therapy prije nego sto se tema pokrenula, ja iskreno sumnjam okej mozda se ne praktikuju po srbiji ali da bas nisi cuo..

    Culi smo i za akupunkturu pa niko se nije podvrgnuo tretmanu ovde vjv

  3. Sjecam se kad je phelps na olimpijskim prije 10 godina plivao i imao one krugove svi se prepali da su ga dopingovali ameri lol

  4. Čuo sam onako ovlaš za cupping therapy ali hidžama nikako

  5. Posteno, onda su to neke kulturološke razlike, kod nas se za to zna najnormalnije vjv jer smo turci kao ona spika doner-giros

    Oprosti sto sam te trigerovao

  6. Opraštam ti. To na primer mogu jer sam hrišćanin, za razliku od tebe koji nisi ali znaš šta je hidžama. Diversity

  7. Haha, bas si nagazio plidua zadnjih dana

  8. Plidu mi je jedan od omiljenih forumaša to je banter mali samo

  9. Nema veze ne ljutim se, gotivim ja jebaca presretača

  10. I to u rangu metoda poput podvrgnuća pijavicama i bušenja lobanje. Znači na nekoj civilizacijskoj lestvici svega par stepenika iznad prosipanja ovnujskog droba radi proricanja rezultata lokalnog hrkljuš derbija

    Čuo sam onako ovlaš za cupping therapy ali hidžama nikako

    Mozda nisam cuo ali cu ti svakako izneti svoje misljenje o tome koje ti se nece bas svidjet

  11. koristi i đovak ovu pidžama terapiju samo se ne vidi zato što je koristi na kurcu i jajima

  12. Zato što je na tim mestima kritičan?

  13. Tu je malo

    TANAK
    A
    N
    A
    K

  14. медведев и ђокерноле финале ајде ноле узми америку
    видим медвед убио малог алкатраза 63 63 тако неки смешни резултати ајмо

  15. Meni je Novak oduvek bio antipatičan. E sad, na stranu sve, momak je mašina za cepanje tenisa, nema govora. Ali nekako mi je mučno da ga gledam, jer gotovo da je sve izvesno, on pobedi i to je to. Nemam baš taj fetiš, sklona sam igri, pobedi ne nužno.

  16. рофл пишете глупости па да побеђује све и то је то имао би 75 грен слемова борбе са надалом и федерером смо гледали најмање деценију по финалима

  17. Ma znaš kolko mi puca kurac šta on radi. Svratila sam na temu iz dosade. Sad ću ja da žvalavim o nekome ko ima milijarde uzduž i popreko... Sve me zabole. Antipatičan mi je i to je to. Da dobro igra - igra. To sam kazala. Inače tenis ne volim. Najdosadniji sport na svetu - zevaš u lopticu koja ide tamo-vamo s nekim jedan na jedan.
    Ništa kao košarka ili fudbal.
    Ajde da je šah pa da se raspravljam...

  18. Opaaaa el realno finale sa medvedevim

  19. Publika ce biti na djovaksovoj strani sto je minus za naseg inatdziju

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.