Prijava

Čuj Maradona
Ne možemo o sportu više

Maradona nije bolji ni od Messija, od Ronalda da ne pricam

Na pravog Ronalda mislim, ne na debelog.

Ako sad Zap dođe da kaže a oni su nova generacija, drugačiji kalup ja ću da napišem
Zidan

Maradona i Pele nisu ni u top 10 ako cemo iskreno

Maradona je fudbaler ko što je Toma Zdravković pevač
U viđe Tome boema umro mlad haha loodak dao ciganki što prodaje ruže ceo honorar kakav burazer daj nam dve ispod palme na obali mora za ovaj karirani stoljnjak Ćićine kafane i jedan Somerzbi
Tako i Maradona totalno ludi cigan drogiran 40 godina u kontinuitetu haha jes bratina voli popiti i dao gol onaj rukom ee nisu izvalili
Tehniku mu niko ne spori al tipa Franko Zola je ako ne bolji isti ko i on

Pa rekao sam MOJIH goat-ova. To je subjektivno

Zap ti ovde predstavljaš masu ljudi kojima si idol ne smeš biti subjektivan

Zbog načina igre, apsolutno, ali apsolutno je debilno porediti čak i Pelea i Maradonu, a kamoli njih dvojicu sa Ronaldom, Mesijem, pa čak i debelim Ronaldom, Ronaldinjom...

Ali pošto ovo nije tema o sportu generalno, nego o Nolu, meč naravno nisam gledao, jer nisam lud da se budim u pola deset da gledam tenisa, ali Nolu svakačast, naravno sad je opet heroj nacije i sad će deca po Srbiji, masovno hteti, a roditelji će svoju deč'cu masovno upisivati na tenis.

Ne verujem u taj mit da sad ljudi upisuju decu na tenis masovno. Mozda su negde 2008. Kada je pocinjalo sve to kod nas sa tenisom, ali su shvatili da je preskupo. Sad se deca ne upisuju nigde. Jer je sve preskupo. Pa cak i basket i fudbal klosarski. Nema se bre para. Trening kosta, oprema kosta, voznja kosta do tamo.

Fortnajt ne kosta nista. A internet jeftin. A efekat isti. Dete je van ulice.

Djoto izvini ali iznervirao si me sad. Zasto je glupo porediti njih? Svi su napadaci? Nije sad da poredimo Ronalda i Sergia Ramosa

Istina, dijete je van ulice, ali što je po pitanju socijalizacije i suradnje koje je prisutno u timskim sportovima te učenju odgovornosti i izbacivanju energije na kvalitetan način?

Ne poznajem ni nekoga ko zna nekoga da mu dete trenira tenis, raduje me ta informacija.
Igram mali fudbal mesecima već sa nekim glavama 35+ godina koji su nekad igrali jake lige i to i ima lik neki igra sa nama fudbal i ujedno igran i tenis rekreativno. Predmet je sprdnje baš velike od svih njegovih drugara i to me takođe raduje

Tenis je za ostvarene glavice. Ne za wannabe uspjesne momke. Jednako kao i golf. Skijanje je luksuz samo na Balkanu, ali necemo o tome sad

Igrati golf, tenis i skijati neprofesionalno izjednacujem sa posedovanjem ništavnog, mlohavog penisa koji je predmet sprdnje žena dok sređuju nokte u salonu.

Svaka čast Nolu, ja doduše više gotivim Federera jer ima tu gej estetiku dok igra, ko balet da gledam:)

Samo izbaci zadnje Zap, isuvise je balkanska sirotinjska spika ubaciti skijanje u neki luksuz

Gledao sam neki klip kao federeru nisu dali da udje u svlacionicu ili gdje vec nije imao neku karticu pa cekao ostatak tima a naslov upucuje na njegovo smireno ponasanje kao ljubazan gest sto je sacekao a vidi se na njemu da negoduje u fazonu fucking peasants

Znam nekoga kome dete trenira tenis.
Ljudi se preselili u blizinu škole neke što ima samo prva smena, zbog treninga i tu su im tereni isto.
Nisu bogati, a daju pare na treninge, na kampove, putuju sa detetom na turnire, kupuju sve šta treba. Tenis im je sve.
Dete - prosečan sportista. Nema neki talenat.
Namršteno, keva bodri viče "too", a ova mala kaže "ĆUTIII". Majka ućuti, otac krši ruke.
Opasno opsednuti.