Ноло

  1. Hahah problem je sto lik evidentno nije dovoljno dobar i da sigurno neki gremlini koje je prevrtao ispod satora na manjaci nisu adekvatni protivnici bili.

    Izadjes izgubis i drzis jezik za zubima jer nikog ne boli kurac da te ošteti jer si srbin prosto nisi dovoljno dobar i odjebi ono idi kuci treniraj vrati se ili ne kao i svako drugi takmicar

  2. ovaj plidu sa strawmanovanjem posto gori odmene

  3. Caro statisticki najbolji nolo, kao sportista najbolji federer

  4. pliduu ko je goat ajde reko si da nije novax jbt tako sam ti i za srebrenicu cupo jezik trebalo ti tri dana kaes da je bio genocid jos si kmecao kako ne moze to na ovom sajtu

  5. E dobro, ajde fala kurcu obrazlozi sad federera u dve recenice zasto on kad je recimo po svim paretrima nadal bolji

  6. I napisi goat federer jebem te a ne nAjbOljI sPoRtiStA jer nije isto

  7. изволите колега плиду слушамо вас пажљиво, мхм..

  8. ео одг ћу ја уместо њега па федерер је џентлмен а ла синатра носи црно одело марамица у реверу златна чука лептир машна лепо се понаша па и ја би се лепо понашао да ми се сви умиљавају а надал бољи од федерера

  9. Zato sto je apsolutni dingospow koji je znao kada je trebao da se povuče, otišao kao dingospow, s roleksom na ruci da odmori negdje u kolibi na grindelwaldu u svojoj rodnoj švici.

    Nolo ce se penzionisati, otici na jahtu u nerodni monako sa seikom na ruci, nece doci u beograd da zivi na karaburmi jer nije TRUE DINGOSPOW kao fedexxx

  10. haha da al upravo taj rad fedex je fazon gospodin ima taj imidz a nadal je seljacina jelte hahahha

  11. Hahah sta je znao kad da se povuce mrcvario se jos 4 godine nije uzeo nista o cemu ti pricas pliduu lolol

  12. Nadal tip lika koji izvuče gaće iz dupeta, pomiriše prst i kaže “mogu ove još” pa ih navuče opet posle tuširanja

  13. Pa mrcvario se nije htio odmah da prekine kaze nikad voleo nije - “nagle promene - jelena kostov

  14. Uh, mislio sam da nemos vise da mi padnes u ocima al zajebo sam se

  15. Ne znam caro previse postavljas pitanja ti bi sad da mi usadis rispekt prema nolou koji kao igrac svakako ima ali kao covek je blaga
    U B A Z D A
    B
    A
    Z
    D
    A

  16. Ok, da rezmiramo djovax prvosrb jeste goat ali nikad nece biti dovoljno dobar za nas kmecavce i drugosrbe, taj neki rad...

  17. Mozes to tako prevesti na svoj jezik ako cemo se na kraju razumjeti

  18. федерер ни у титулама не може бити гоат а камоли у понашању смешна је и срамна ова плидуова анализа

  19. Ma nebitno ako vec djovaxa gledas ko ljaksea daj onda nadala nego ovo bukv paravan da ga osporis, po svim anketama je nadal ili djovax ako se vec jedu govna kakav crni federer

  20. To brate mos izmslis sad da je sampras bolji

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.