Ноло

  1. Mogu li nesto da napisem sto primjecujemo mi sa strane ali da se ne naljutite

  2. ја кажем плиду жешже лупета глупости још је свеж изгледа

  3. Isto kao kada bi Kyrgios imao te brojke, dal bi ti bio GOAT? Ne bi, dečko je seljačić bez manira.

    па био би ако оће чистоћу и лепо понашање пази лик је још западњак додуше мигрант неки ал ако оће чистоћу што се не отисне у манастир нек дођу монаси да играју тенис биће онда најчистији гоутови

  4. Ma ok pliduu al daj real argumente a ne lvl e nije dovoljno lep vidi kakav mu je caca

    O cemu pricamo jbt

  5. Pa i reko sam da je po brojkama goat, one ne lažu

  6. да да, наставите колега, слушамо вас пажљиво мхм..

  7. Jbg nisam ga ja tjerao caro da glumi epidemiologa i srozava sebi ugled jbg igraj taj tenis budi gospodin sta seres i pravis sebi medvjedju uslugu i onda kao svi me mrzeeee

  8. Ok prica o goat-u se sad svela na subjektivni utisak ko ova woke ideologija pa mos izmislis sta oces ko za ove dzendere. Kazes fazon da brojke su top to je sve do jaja najbolji je ali nije goat jer J E B I G A evo svadjao se sa publikom

    gej jbg

  9. I ok i ko je onda goat i zasto ajde sad

  10. највећа грешка у каријери нолоа је што није пишао по публици и ликовима као што су плидуовци

  11. Ma ajde novax ide cesce u visoko i rispektuje semira vise nego plidu pametnom dosta

  12. GOAT je ali lajkovao klip Endru Tejta

    GOAT je ali ne jede kupus iz sarme

    GOAT je ali kosovar

  13. Generalno imam utisak da sportisti koji dolaze iz srbije imaju tu neku ideju u sebi da ih, kada odu na velika takmicenja, tamo svi mrze.

    Čak i vi ovdje bacate tu priču često, kao “da pokazemo ovima onima ovo ono”, mislim mozda to njima daje tu motivaciju da daju sve od sebe i da se bore ali bas primjetno od onog cavica, preko milicica, majdova, do djokovica pa cak i ovi kosarkasi, svi imaju tu neku opsesiju da su omraženi i da treba da pokažu nekome nešto za nešto.

  14. па јесу омражени то је запад вс исток сви мрзе русију кину па србију па пропаганда 90их па ђеносајд над плидуовцима јасно је да сви навијају за те шпанце и швајцарце
    и какав је проблем па нема проблема

  15. не причам за мајдове најдове и тако те не знам ни ко су

  16. Dašta nego nas mrze, lažem ovde da sam bugar, jednom mi bre izletilo, jebiga popio, izvela me trojica u mračan sokak i koleno mi razbila drškom sekire, sad ćopam, al sam lekciju naučio.

  17. https://www.klix.ba/sport/borilacki-sportovi/skandalozna-poruka-nemanje-majdova-poslije-ispadanja-u-parizu-jedino-tako-me-i-mozete-zaustaviti-klosari/240731161

    Haha evo ko je, jos nesportski gest na kraju i kako sutra da ga smatraš goatom kad je međed očigledni, cemu ovakvi ispadi reci ti meni voozi

  18. Cuj ovog kmecofila papana drugosrba

    Obj pliduu bilo bi postenije si reko e nemodz bude goat jer je prvosrb koi tu i tamo srbue jbg ne volimo to bilo bi ljepse da je reko da je jugosloven.

    Al aj to nego bukv nisi dao odgovor ako nije goat ko onda jeste jer to tema, a ne fazon niko nije goat, nemodz tako ne ide

  19. па кад си пичкица упиши емема

  20. а не знам плиду не вреднујем та рвања чуо сам за тог мајдова ал боли ме уво дал су га покрали или нису искрено има право да каже шта оће

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.