Ноло

  1. Ajde vidite da oterate i ovo malo muslimana sto ostalo na sajtu

  2. dobar je pliduu i pravo zbori

  3. nakon hrvata i žena došli i oni na red za vukajlijocid, pa vrijeme je bilo

  4. Plidu moj najomiljeniji muslima ikad pored Galantnoh kosovca ali si se nalupetao batke pritom ja ne voli ni tenis ni kosovara Djovaka nesto preterano

  5. Federer najsujetniji teniser ikad kakvi maniri lol

  6. Djokovic je od sinoc mnogo blize poredjenju sa Djordanom i Sumaherom nego Nadalom i Federerom jbg
    Goat je svakako dugo vec imao roze ili zeleni sorts

  7. Такоо је
    ту је Кројф главни

  8. i nadal ovo moro kaze zbog politicke korektnosti da ne isapdne true tard jebiga sta ces

  9. nema veze vidi se da guta knedle ali je izgovorio, onaj fakat svicarski pederko sto izgleda kao da ce da zaplace SUMLJAM da je ikad ovako nesto izgovorio, ako jeste eezveenee fed

  10. Da oce Djovak da se izjasni kao transdjender crnac pa da kaze nesto i protiv Donalda Trampa, bio bi GOAT, ovako ne moze, fali mu taj neki kljuc

  11. Ja mislim da je Nadal sad ok s ovim kad je batalio.
    Dok se takmičio nije mu bilo svejedno nikome i ne bi sad jebe picke izdalji se sa strane i pogleda i lagano zna sta je i kako

  12. Generalno respektujem više kad neko smatra Nadala goatom nego kad smatra Federera, jer najpre prvi nije kompleksaš, a sledstveno tome voršipovanje Federera pokazuje površno praćenje sporta i nepoznavanje lika i dela glavnih aktera-objekata diskusije

    A najviše respektujem kad ljudi ne lupaju gluposti (jebene) i imaju hjumilitija pred najboljima među sobom

  13. pa realno Nadal i jeste iznad Federera lol

  14. Ладно кисели Педерер још није честитао Ђолу а сви редом познати укључујући Допала јесу хаха

  15. Sad da zazmurim i zamislim se Federera pamtim po leprsavosti kao nekoj. Sinhronizovani potezi sve na note
    Nadal i Djokovic su jebeni spartanci koji oru teren i mažu se šljakom sta kurac
    Leprsavost da je presudna Mesi i Ronaldinjo bi bili najbolji na svetu a nisu

  16. de bre posle ovoga djovax prvi favorit za us open a sledece godine lako moguce 2-3 slema

    tek ce ovde biti kmecanja

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.