Ноло

  1. E oprostite nisam bio tu, iako sam reko da neću, večeras izašao s jednom djevojkom i fino prošlo sve, nastojim da ne požurujem ništa jer sam kiseo a to se vidi i po ovom neuvažavanju goat status djokovicu haha

    Elem, procitao sam sve, sve to stoji i rispekt meni je draže da bude neko s naših prostora goat (sto on statisticki i jeste) ali ima taj seljački drčni vajb koji mi ide na kurac i to je jedini razlog što ga tako ne doživljavam ali opet naglašavam to je samo do mene i subjektivno.

    Na kraju krajeva, rispekt za sve vas što ste korektno nastojali da objasnite goat starus i što mi niko nije prebacio da ga ne gotivim zbog “nacionalnosti” jer je baš novax bio lik kojeg sam kao mlađi gotivio najviše od svih regionalnih sportista i da nije bilo nekih (po meni) bespotrebnih idiotizama ne bi se ova prica nikad ni povela

  2. hehe djovax veliki sovinista promovise bosanske piramide

  3. iako sam reko da neću, večeras izašao s jednom djevojkom i fino prošlo sve, nastojim da ne požurujem ništa jer sam kiseo

    Гуд лак радујем се ајде дај нама клошарима тешким људима које ниједна жена неће савет како сте се упознали и како је кренуло то дејтовање

  4. ne seri vuzi ti ih jebeš menjaš ih ko čarapke

  5. Vuzi, firme nam u istoj zgradi bile, vidio je na pauzi - upoznao je - javio se na instagramu -razgovarali kratko vrijeme- zvao je da izađemo-izašli

  6. jel to ona iz kanca od prosle god

  7. Nije, ništa od tog nije bilo na kraju

  8. Jebeno to kad se radi u istoj zgradi, makar nije ista kancelarija

  9. ne seri vuzi ti ih jebeš menjaš ih ko čarapke

    Ја јемен
    елем мењам ко марамице

  10. Vuzi, firme nam u istoj zgradi bile, vidio je na pauzi - upoznao je - javio se na instagramu -razgovarali kratko vrijeme- zvao je da izađemo-izašli

    крећем у теретану нема шта

  11. pa to jeste al eto ne radim više tu, tj ne radim nigdje do kraja septembra, pocetka oktobra

  12. Cime se bavis plidu sme li se znati

  13. Znaci upoznanje bilo na pauzi posle sve islo preko inste

  14. plidu komerciala 1/1

  15. Haha blizu si caro

    Ma bio sam svugdje po malo galantni, prvo prodaja najobicnija pa malo iskustvo hvatao posle faksa u marketingu u jednoj maloj firmi, sad zadnje radio kao agent prodaje poluterenski u multinacionalki i sad bi opet trebao da se vratim u digitalni marketing (privatna firma, znam vlasnika)

  16. Znaci upoznanje bilo na pauzi posle sve islo preko inste

    Tako ti je to moj caro u danasnji vakat truhli

    Ma nije, insta dobra prilika za ulet a sve ostalo uzivo. Na insta joj se svako moze javiti, tu svi imamo muda ali ako je zovnes vani i pristane ee to je vec nesto

  17. brate ovo je klasicna amerikanizacija, fazon idemo da vidimo ocel bude nesto

    sta je bilo nista

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.