Prijava

Agilni, ne treba ti ništa više u životu da uradiš, ali ti si uradio još puno toga kroz svoje definicije.

Прочитао сам. Нисам одма, јер нисам рифреш страницу.

Meni je ova spodoba njegova najveci utisak i najbolji indikator stanja cele te porodice. Kolko je fejk riba, jeziva je sa tim srpsko engleskim i sa prenemaganjem onim odvratnim. Klasican life coach smrdljivi koji misli da je samo bitno smejati se u zivotu i biti pozitivan, jer ce tako privuci sve. Kapiram da misli da time sto je pozitivna i ima pozitivnu auru, utice dobro na novaka koji osvoji us open i dobije 3 miliona dolara, pa njoj da milion, a srkiju 2.

Jel vozi uopste novak neka kola?

Hahah ma gde vozi, ne daju mu ni otac ni stric... može da se povredi u saobraćaju, a i treba plaćati registraciju, servise, tehnički... da je u Monaku ko na Kosovu pa da može tako bez ičega na drum, možda bi dali Jeleni da položi i vozi supruga na razgledanje panorame... u nekom polovnjaku sa ugrađenim plinom

Ni u grad ga ne pushtaju

Pogledaj kako su svi izveštačeni kolektivno, mamu im jebem... čak su i ovo stričevo kopile naučili da reaguje po komandi i da se ponaša kao deo šou biznisa... Jelena je preodvratna sa ovim ustima ko čarapa i kobilastom facom... i ima dete sa stricem svoga zakonitog muža... mada za Agilnog je i takva- premija
https://media.giphy.com/media/1qXbw3Z0nv2ddKPuli/giphy.gif

Đokovićeva keva jebljiva je reklo bi se

Mali izgleda kao cudesni slucaj bendzamina frenklina

Del Piero
A inače rumunskije patike nisam video još od '99te i buvljaka... kao da ih je skinuo sa Čaušeskua

Te patike pripadaju ASICS Novak Djokovic kolekciji. Ne zajebavam se. Mora da nosi da roditelji ne moraju jos i patike da mu kupuju.

Petar Pan Pezo$
Mali izgleda kao cudesni slucaj bendzamina frenklina

Buttona*, Franklin je onaj na dolaru

Jbg kad sam tolko dolara prevalio preko ruku pa mi je frenklin u glavi

https://media.giphy.com/media/1qXbw3Z0nv2ddKPuli/giphy.gif
hahah mali je vec sociopata menja izraz lica u sekundi kad ga ova udari po ledjima

Kavaj
Klasican life coach smrdljivi koji misli da je samo bitno smejati se u zivotu i biti pozitivan, jer ce tako privuci sve

njoj je uspjelo, ne?

Ubedljivo najodvratniji snimak mi je kad je bio aktuelan onaj ice baket celendz, kad se polije I onda posle toga nesto najiritantnije sto sam video u zivotu kad pocne da igra I ona njegova duguljasta glava ko podmornica

Pa ne verujem Kenny da je od pocetka furala ovu pricu. To obicno ljudi pocnu da palamude ovako, tek kad nemaju sta da rade i mogu da parazitiraju neometano. Al slazem da joj uspelo donekle, iako verujem da su svi u porodici srkijeve i goranove kuckice. Bukvalno pjer ima bolji status od novakovih burazera

Hahaha uvek igra blamantno nesto, hoce da se dopadne svetskom dzet setu, a bas mislim da ga gledaju kao klovna najobicnijeg. Kao oni likovi iz kraja, koje niko ne bije, jer su najnebitniji, svi ih uvek zovu da bleje, da bi navareni slusali njihove price debilske i navlacili ih da se blamiraju

Ahahah alja kad ovako sili I druge da igraju sa njim, a oni se otimaju....pa debilko bez socijalnih vestina, odbijaju da igraju zato sto im je neprijatno I zele da propadnu u zemlju, ne zato sto si super zanimljiv lik