Prijava

šije kokara i fonesku

nervira se jede govna

Ајмо ноло не мучи ми се са овим дебитантима

haha novax kate pogleda dok praviš sranja na tribini tišina tamo

opro ga mali pošteno imo tekmu karijere

Пемзија

mož još tu da se šunja dve tri godine, šta da radi da prodaje kokice. Treba igrati oi u jamerikama

Можда вимблдон

eo malom je i kevi rodjus viša sila je tela djovax padne idemo u leglo pedofila da uzmemo vimbldona

Можда вимблдон

jebiga, morate kolektivno shvatiti jednu stvar: NEMA VIŠE! NEMA!

Па реално и нема.