nervira se jede govna
Ајмо ноло не мучи ми се са овим дебитантима
haha novax kate pogleda dok praviš sranja na tribini tišina tamo
Пемзија
opro ga mali pošteno imo tekmu karijere
mož još tu da se šunja dve tri godine, šta da radi da prodaje kokice. Treba igrati oi u jamerikama
Можда вимблдон
eo malom je i kevi rodjus viša sila je tela djovax padne idemo u leglo pedofila da uzmemo vimbldona
jebiga, morate kolektivno shvatiti jednu stvar: NEMA VIŠE! NEMA!
Па реално и нема.
šije kokara i fonesku