Ма какви, ни у првом сету кад га је растурио нисам мислио да ће га добити.
Чак се алкатраз није ни намучио осим на крају, срећно у пемзији ноло, јбг,
Obično kad dobije prvi set je znak da neće dobro da se provede, x puta potvrđeno
pa šta je ovo, braćo srbi?
rispektara kovaxe naši smo
dingospow čovek
Ja sam se nadao da će da pobjedi, a onda u zanosu pobjede, da će početi da pumpa. To bi bio baš fazon. Ali i ovako je dobar. Ne da se godinama.
prvo finale gs da nije bilo prenosa na javnom servisu a kojeg svi građani plaćaju preko računa za struju kao obaveznog
prćija ace šiptara
Evo cijeli govor:
https://www.youtube.com/watch?v=GpY5Uj4FeGA
Baš je dobar.
Četvrti.. koliko jadno ovako nešto napisati samo zato što je čovjek došao da podrži susjednu zemlju u kojoj ga većina istinski voli i poštuje.
Došao vakat da ja branim Noloa ali stvarno jadan naslov.
nije zbog toga, kampanja protiv Noleta traje od kada je podržao studente, bio je i "propali teniser"
U međuvremenu je porodicu odselio iz Srb, turnir Beogradski je takođe prebacio u Atinu.
Ovo je nastavak te kampanje.
Minvajl čovek koji došao da podrži be like:
https://pbs.twimg.com/media/G7AD-QjXgAAlnC1?format=jpg&name=small
naravno njega režimski mediji ne diraju i ne vide ovde ništa sporno.
Četvrti teniser sveta Novak Đoković sleteo je u Sarajevo povodom utakmice fudbalskih reprezentacija Bosne i Hercegovine i Italije u Zenici, javljaju mediji iz BiH.
Četvrti.. koliko jadno ovako nešto napisati samo zato što je čovjek došao da podrži susjednu zemlju u kojoj ga većina istinski voli i poštuje.
Došao vakat da ja branim Noloa ali stvarno jadan naslov.
Дошао човек на текму де вичу уби србина оле оле, јебени балијандери.
Игра Ноло на РГ, онај алкатраз не учествује, то је то, најјачи ноло, зверев, синер и шњлтом, то су топ 4 на листи, видећемо докле ће ноло добацити
do penzije. star čovek, svaka kost u telu škripi.
uzima ovo kovax sig gledam finale
Ма де узима
pa mora jos jedan gs da uzme do kraja srki reko onda će dodje bude precednik đok(ov)ić
Ок, јаник грешник испао, то је то брале ноле сад или никад.
Taman sam došao to da napišem, preduhitrio si me.
Demantuj me novače