Prijava

шта ли би Ноло и Срки рекли да прочитају целу ову тему

Novak bi se kiselo nasmejao i kao haha dobri su štosovi ovde, a Srki bi izdejstvovao banove za sve autore koji su pisali na temi, ko Nebojšu Viskovića što je oterao sa rts-a, jer je ovaj komentarisao da je djovakov fohend lošiji nego pre 2 meseca

Ovo nije daleko od istine

Ne moze on sa onom njegovom riba list glavom da ukapira bilo sta

hahahha pa kako jebeno uvek potrefi ova poredjenja

https://images-cdn.9gag.com/photo/6209605_700b.jpg
stvarno nisam misilo da je ovoliko retardiran pre ove teme

tačno će mu jednog dana osvanuti kurac na nekom forumu ili tviteru

Ако му осване типујем да ће се овдје развити нова тема о оцијењивању курчева од око стотинак страна

Mjenjaj taj nick buljo jebemu kolje sta je to

Ђе си Плиду Србине. Србује ли се у Босни српској?

Kada vec pomenuste fondaciju i strika od sampijona. Da i ja nesto lepo napisem o tome.

Moj ortak iz detinjstva je gradjevinac, ima svoju firmu i specijalizovan je za temelje. Ove privatne zgrade sto nicu kojekude po BG na dosta njih je on radio. E i tako jedared pre nekih godinu dve dobio ponudu da sa ovim kosovarima obnovi neku skolu preko fondacije. Izmedju ostalog na skoli je temelj bio stradao i trebalo je da se sanira i tako je upao u pricu. Necu da mu pominjem ime, nebitan je lik sto se poznatosti tice, totalni anonimus, ali ne znam ko ovo moze da procita. A prica funkcionise ofrlje ovako.

Postoji izvesni lik jebemliga kako se zove koji je vlasnik izvesne gradjevinske firme koja je glavni izvodjac radova prilikom obnova i rekonstrukcija fondacije Nolo. Ali taj lik je samo vlasnik na papiru, pravi vlasnik je Goran Djokovic, jer kada je radjen posao moj rtac iz kicblona je samo sa Goranom pricao oko posla i placanja, ovog lika je video daj boze 2 puta iako je sve fakture on potpisivao. Elem striko je naveliko i nasiroko razglabao kako familija mu njegova sve doniraju i zato je ta firma gde je i on neki moj, pa placaju samo materijal i radnike, ne uzimaju zaradu. I pokusao mog ortaka da ubedi da donira svoju zaradu od posla, tacnije da ne uzme zaradu, samo troskove. I ovaj naivno mislio to je tako i fino je i ajde ko ga jebe, da bude i on human i pristane. Nije bila neka velika kinta, pa ko ga jebe. Celo vreme rekonstrukcije na panou koji stoji na samom gradilistu ono ko je investiitor i izvodjac i to, nigde se nije pojavilo ime te firme. Svih podizvodjaca jeste, ukljucujuci i Nolo Foundation, ali ime glavnog izvodjaca jok. I tu mu prva stvar bi sumnjiva. Tokom celih radova Gorance malo malo eto ti ga. I vazda nesto u drustvu lokalnih opstinara i ostialih sendvicara. I tu mu opet bi jos vise sumnjivo koji ce on moj na gradilistu. Elem zavrsise oni to, dodjose novinari, islikavali Noloa i zenu mu i kraj price, jupi ura obnovljena skola. Vucic brise suzu, Ivan Ivanovic tvituje koliko puta dnevno svrsava na Noloa.

Elem posto ortak nije veverica, ode lepo u poresku da prijavi svoju donaciju kako bi mu odbili od poreza, zvanicno, a nezvanicno da bi dosao do papira o celoj prici. I tu lepo procita da ne samo da ce morati da plati porez jer su mu redno kroz papire prikazali zaradu koje se odrekao, vec su tu i neki fantomski uvecani troskovi koje on nikada nije potpisao. I ne samo njemu, svima. Ispade da onaj mali JVC bager sto ga zovu robot trosi kao sleper skanija. i tako to. Za hranu, za gorivo, 3 topla obroka za radnike iako su imali samo placenu veceru u nekoj lokalnoj kafani, naravno sve napumpano itd. Glavni izvodjac je navodno doveo samo radnike i to surnjajst nekih molera, stolara, keramicara fizikalaca i slicno, ispade preko dvesta ljudi, iako je realno na objektu bilo brat bratu 30 ljudi max. Izgugla tu glavnu firmu, firma ima trag samo u APR-u i zvanicno ima 1 zaposlenog, onog baticu sto ga je video 2 puta i ta firma placa konsultantske usluge za vodjenje biznisa agenciji ciji je vlasnik, ges hu, Goran Djokovic. Kada je rekao da je donirao i da pare nisu tacne setali ga od vrata do vrata, ni Goran ni onaj batica nisu hteli da se nadju sa njim. Dok mu na kraju neki lokalni funkcioner nije rekao da mu je bolje da plati tih 300-400 evra poreza nego da ga uzmu Djokovici i drzava na zub.

Tako da sada znamo oklen lova za No1, panoe na zgradama da se rodio sin mali gospodin i kako te pare ulaze u zemlju iz Monaka bez da se na njih placa poreza.

Ovo gore izmedjuostalog, ko zna sta jos muljaju.

Nema šanse da bi Nole to dozvolio, razočarao bi se u strica da sazna da je ovo istina i možda mu više ne bi davao pare.

kako mi se gade, ja sam kao zivotinja koja moze da predoseti da ce nesto da se desi pa sat dva ranije zavija, tako i ja mogu bez greske da nanjusim kad je neko u dubini duse govnarcina pogana kolko god se smeskao i mazio bake po sedoj slamastoj kosi....mrzim govnara usranog

Какав би хаос настао у главама ове неписмене сиротиње кад би се Ноле "Доњавилицамидопода" Ђоковић кандидовао као противник на председничким изборима њиховој другој највећој икони, Вучићу. За кога гласати? Кога сад мрзети? Хоће ли свет отићи у курац ако будем против Вучка? А против Нолета? Како против било кога од двојице генија, соколова и изнад свега, добрих људи?

Jos bolje pitanje. Kako on uz Djilasa? Zasto je uzeo pare od Sorosa kada vec ima? Zar nije sa Kosova, kako da izda rodnu grudu? Zasto hoce da nas uclani u NATO?