
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Hahaahahahah
refresh
Voja Škrbić, vozio me u poršeu i iznajmljivao mi crtane filmove. Pokoj mu duši.
Kriminalci s kraja 80ih, 90e i zakljucno sa ubistvom Sredoja Sljukica Sljuke 2002, Kriminalci s kraja 80ih, 90e i zakljucno sa ubistvom Sredoja Sljukica Sljuke 2002, ko vas ne zna, skupo bi vas platio ;)))
https://media.giphy.com/media/3o6gaZeVVFMFOJkBdm/giphy.gif
https://media.giphy.com/media/3o6gaZeVVFMFOJkBdm/giphy.gif
f5
Zašto uopšte pričate o lošim ljudima, koji su nekome nanijeli zlo? Otkad to treba poštovati takve ljude?
Oduvek. Kriminalci su gospoda.
Pilićari su nešto drugo
Kriminalce treba vješati, nikada poštovati. A naši su pogotovo daleko od gospode.
Ti ne bi imao državu npr da ovog sa mog avatara nije bilo, znaš to.
ko je bio jaci na ruke, darko asanin ili giska?
Giška
jedan od pokazatelja da je društvo totalno u kurcu je taj da kriminalci postaju uzori mlađariji.... :(((((
sta ti znas imam bolje kriminalce od vas
moj idol je kristijan golubovic i zbog njega sam poceo da se bavim sportom mogu da uradim 30 sklekova, a pocinjem da treniram kikboks cim me moji puste
uf uf uf
Haha, mi još uvijek imamo ljude koji se loze na neškolovane kriminalce.
bolje ''kriminalci'' kako ih ti zoves, nego kao kod vas sto su idoli ratni huskaci kao sto su tompson i merlin
hahahh