Prijava

zaboraviće čak i da me pita šta je đoković uradio protiv berdiha zasenjen ovom vešću

маму им јебем, тачно је овај хаг највећа антисрпска институција.

Hahah a jes mi drago u pm

oslobodili šešelja, đoković dobio berdiha i lagano ide ka još jednoj titulu serije 1000, ćale će danas biti srećan čovek

još samo da je krunić prošla u polufinale turnira TIER IV u šenženu

само да прођу избори, па онда другостепено на 30 година!

šteta što marinko madžgalj nije poživeo da vidi ovaj trenutak

Ali presuda nije pravosnažna. - Ma to ti se nikad ne menja po žalbi, to ti je samo formalno
http://s21.postimg.org/l8fbix3zb/3wp_Cn_LE.jpg

Gvozzden
šteta što marinko madžgalj nije poživeo da vidi ovaj trenutak

ахахахаха

hahaahhaahha 103 komentara već na indeksu

Pa šta je čudno, oduzeli Šešelju, to dodali Karadžiću, da se Srbi smire. Ionako je Šešelj sad bezopasan pajac... Jedino je dobar da destabilizuje Vladu Srbije (umri, Vučiću, haha) i da rad Skupštine opet pretvori u rialiti.

ne mora da pretvara valde već jeste rijaliti lol

Valdemar
Pa šta je čudno, oduzeli Šešelju, to dodali Karadžiću, da se Srbi smire. Ionako je Šešelj sad bezopasan pajac... Jedino je dobar da destabilizuje Vladu Srbije (umri, Vučiću, haha) i da rad Skupštine opet pretvori u rialiti.

Није ништа чудно. Ал' мислим да ти је закључак погрешан. Откуд ти то да Хага брине како ће Срби реаговати на неку њихову одлуку?

Sreto, politika je u pitanju, hoće oni nas pre kao svoje nego ruske saveznike.

Ko god uperi pištolj u studente ne može da bude loš čovek. Srećno oslobađanje Vojvode svima koji slave pa i meni.

V O J O
O
J
V
O
D
O

хахаха, како је одмах колинди послао поруку!

као нешто спреми се, доћи ћу ти у посету, хахаха

Valdemar
Sreto, politika je u pitanju, hoće oni nas pre kao svoje nego ruske saveznike.

Мада ни ми, а може се рећи ни Руси, немамо ништа против тога. Чудно је што Рус ништа не чини да буде присутнији на овом простору. Нисмо ваљда њима толико небитни, а Амери се убише око нас иако су нас већ опколили Натоом.