Prijava

http://oi68.tinypic.com/11h4ew1.jpg

Mesar će biti zadovoljan. Konačno način da se odjednom napune četiri kobasice.

GOTOVO!

https://vukajlija.com/forum/teme/69983-zajkoteka?strana=29#post_3844291

Tačan odgovor glasi:

Arnold je pazario LEGO kockice svom mladjem sinu, ali mali kad je slagao (ne misli se da je lagao) zafalila mu je jedna da upotpuni dve kule bliznakinje koje je krenuo da pravi sa lego kockicama.
To je naravno razljutilo čika Arnolda , pa je uleteo u glavni štab LEGO kockica, i savladao lako sekjuriti, i uzeo deo koji fali detetu da upotpuni dve kule bliznakinje, koje će svejedno srušiti njihov mačak pod imenom Ahmed, ali nema veze.

jako puno žurim,pa sutra izbacujem ko i koliko dobija bodića za svoje žajkovanje, samo da se večeras konsultujem sa sekretaricom...
Živi bili!
Laku noć!

SUNCE TI JEBEM ŽAJK

ДА ТИ ЈЕБЕМ!

Ocekivao sam nesto neocekivanije u duhu zajka. Ovo je svima palo na pamet, ali nije niko hteo da kaze.jer je bilo prejednostavno.

Ipak je neočekivan ovoliko očekivan odgovor. U svakom slučaju bravo Žaki.

Brate, tebe je baš pogodila ova poslednja žajkvrzlama

Prvi post si napisao potpuno potresen ovako očekivanim odgovorom, ali onda si odvojio desetak sati da ohladiš glavu, ponovo odradiš evaluaciju svih parametara ove šale i konačno zaključio da je u Žajk svetu svaki odgovor dovoljno žajkovit ako Žajk tako odluči i nijedan odgovor nije dovoljno Žajkovit - opet ako Žajk tako odluči. To je valjda ta sirova lepota i enigma zbog koje se narod uvek vrati na ovu temu i pored svih kontroverzi koje je okružuju

Premalo je reci da se u potpunosti slazem.
Sve ovo je i dalje novo za mene, ovom konstatacijom ste potvrdili neke moje sumnje, hvala na tome.
Vidi se da ste pravi Žajk majster, ako smem da kazem Žajkster.
I dalje me malo buni diferencija žajkizma i seltikizma, ali mislim i da tu pronalazim neka krucijalna razilaženja.

Kod seltikizma su, kako sam shvatio, argumenti linearnije vezani za inicijalne parametre, pa se vreme za interpretaciju seltikizma meri hiljadama milisekudni.
Dok kod zajkizma argumenti bivaju cesto cak i eksponencijalno vezani za prvobitno definisane parametre, sto zahteva ozbiljnu komputaciju.
Npr meni je za komprehenzovanje zadnje zajkvrzlame trebalo vise od pola dana, kao sto ste lepo primetili.

Žajk, nažalost, moram da te razočaram, ali 9 od 10 odgovora na švarcizlamu su bili duhovitiji od tvog, koji je deseti

Kandidar, da ti malo pomognem oko dileme koja te, rekao bih, mori, iako i sam imam dilemu oko toga da li ti uopšte trebam pomagati, jer bih te mogao baciti u još jednu, a tvoj kognitivni sistem ne poseduje dovoljan broj konjskih snaga da izvuče uz takav uspon i mogao bi se survati nazad u provaliju, uz usputno podrazumevano demoliranje, rekao bih, poput onog koje bi zadesilo Trabanta niz kanjon Morače.

1. Ne postoji linearno u svetu mašte. Linija je pravilo, zakon.
2. Razlika između žajkizma i seltikizma jeste motiv. On mora da postoji u seltikizmu, odnosno, seltikizam mora biti nečim izazvan, da ne kažem "trigerovan", suštinski, to je tek reakcija skečom na nešto. Žajkizam nastaje sam od sebe, to je ono božansko u njemu što tera ljude da mu se uvek vraćaju, kako je to lepo primetio kod mene vrlo cenjen i poštovan autor Radyaryszeg

Očigledno da ne pričamo o istim stvarima. Vi ili iznostite neke bazične činjenice, koje se ne dovode u pitanje, ili posmatrate stvari kroz pogrešnu prizmu odnosno ne shvatate metode determinacije. Stoga ne bih ulazio u dalju diskusiju. Lep pozdrav i hvala na trudu

Ja ti reko', a ti vidi šta ćeš..

Bob★Rock★Superstar
Kandidar, da ti malo pomognem oko dileme koja te, rekao bih, mori, iako i sam imam dilemu oko toga da li ti uopšte trebam pomagati, jer bih te mogao baciti u još jednu, a tvoj kognitivni sistem ne poseduje dovoljan broj konjskih snaga da izvuče uz takav uspon i mogao bi se survati nazad u provaliju, uz usputno podrazumevano demoliranje, rekao bih, poput onog koje bi zadesilo Trabanta niz kanjon Morače.

1. Ne postoji linearno u svetu mašte. Linija je pravilo, zakon.
2. Razlika između žajkizma i seltikizma jeste motiv. On mora da postoji u seltikizmu, odnosno, seltikizam mora biti nečim izazvan, da ne kažem "trigerovan", suštinski, to je tek reakcija skečom na nešto. Žajkizam nastaje sam od sebe, to je ono božansko u njemu što tera ljude da mu se uvek vraćaju, kako je to lepo primetio kod mene vrlo cenjen i poštovan autor Radyaryszeg

Daj bolje otvaraj one govnjarske teme, intelekt ti nije jača strana. Hahahahahhaha

Радјард Куплунг >> 5 points
Mali Ker >>>>>>>> 2 points
александаркг >>>>> 1 points
torazulu >>>>>>>> 1 points

NASTAVLJAMO DA SE IGRAMO, a ovoga puta do Djurdjevdana imate svoj talenat žajkizma da prikažete,a pitanje glasi?

Koja je glavna definicija nervoze?

Srećno!

puši kurac zhajk, nemoj da me nerviraš

je l sam dobio neke poene

Ulogovao sam se samo da prijavim da ste najgore pičke najzaludnijeg foruma netu, tkzv meganubovi nesvesni svoje nesvesti i života u zabludi deljenja net prostora sa megadilejama sjebanog internet univerzuma!!!

Ć I L A
I
L
A

I ja isto to mislim samo mi neprijatno bilo da kažem