Prijava

što u dupe jebemteusta?

Ohoho ovo postaju zajebani bračni problemi već.

vrati ime teme, ovo je debilsko, i ne znam zbog cega je promenjeno

Промењено јер јој је сугерисано од стране неког шупкача сиг

daj bre, celte, cenim te vrlo iako si govedo ponekad. prihvati šalu malu.

prihvatam salu kad je sala. ovo je samo glupo i nema smisla.

ako ti je ovo sala, onda si vrlo neduhovita osoba, stadatiradim

pa vi ste se kao otcepili, oni vam kao ne daju. treba da se dokažete kao stručnjaci. mislim, jebeš ti taj automobilizam na kom postujemo ja i prof.

aj ne seri leba ti.

zakljucaj temu, i teraj se u kurac

nemoj bre tako, što si ljutiša?

zato sto jedes govna malo vise, i mislis da si kao neki faktor ovde, da me sad kao tu nesto vaspitavas ili neki kurac, sta god da ti je u glavi.

ako neko trazio kazi neko trazio promenjeno, nemoj mi tu jesti govna, :*, vidi oni tamo kao a vi ovde kao i slicno, gde kao pokusavas nesto da budes duhovita, a duhovita si ko prosecni kursadzija

kako si me sjebo sad

GTD je dobar i pošten čovjek, pre svega domaćin i razumije se u kola

Pošto je ovo tema za laike, imam nekoliko pitanja:

Jel ako stavis turbo dizel umesto obicnog dizela, auto ide brže, jer je turbo? Logično bi bilo?
Jel istina da na automatiku imaš samo gas i kočnicu? Ako je istina, to je jebena pobeda, ne znam zašto svi mrze automatik, kvačilo najsmaračkiji deo auta sig.
Jel na automatiku imaš dugme za rikverc?

1. A kad ga okreneš na wumbo dobiješ wumbodizel, ide naglavačke.
2. Da
3. Zavisi od tipa al uglavnom imas ručicu koja liči na normalan menjač il dugme il poluga, šta god, samo šaltaš npr iz lera u drajv ili rikverc, a imaš i npr da ga limitiraš do 1. ili 2. il 3. brzinu za zimu ili uzbrdicu i sl. A na većini imaš i da biraš mod oš sport, eko, itd.

Jel ako stavis turbo dizel umesto obicnog dizela, auto ide brže, jer je turbo? Logično bi bilo?

Ne razumem, kako stavis turbo dizel? Nije dizel turbo nego auto ima turbinu, svaki ozbiljniji auto posle 91 je ima.

Jel istina da na automatiku imaš samo gas i kočnicu? Ako je istina, to je jebena pobeda, ne znam zašto svi mrze automatik, kvačilo najsmaračkiji deo auta sig.
Jel na automatiku imaš dugme za rikverc?

Zato sto je lakse da sam prebacis u vecu brzinu kad mislis da treba nego da to radi auto po difoltu na 2200 obrtaja. Automatik trosi vise. Automatik je za picke. Ima rikverc ima i parking dugme, prespora brzina za parkiranje.
Vidim da si glupi student necega sto nema ni vozacku. Ubij se pedercino smotana

Takvima kao tebi bih oduzeo pravo glasa

Ako neko sad izleti sa "hahahahaha sta se palis majmune troluje te" naravno da me troluje jebeno, pola je takvih kao on na vukajliji, pod broj jedan rasni, zatim Ludi Cak, Oblakmatori, Dr Jankovic i slicni