Prijava

Fala šomi ljudino!

Najbolje da sam namestio takmičenje a ostalo nas četvorica...Šta je s mozgom i gde ja to vidim šansu, Boh? Za šta, jebogati?

Blam.

Zašto je prvo šema bila w1 vs w8, w2 vs w7 itd a sad w1 vs w3? Bezvezeeeeeeee

Pa Profe kako da do sad nisi naleteo na Ciklona npr? Ovde je jedna od regularnijih stvari što Agilni prošao bez borbe. Odustao ovaj čovek jbg

Lepo si rekao. Blam te to.

Ok priznajem, namestio sam sve, Ciklona se bojim patološki, zato pokušavam da ga izbegnem u takmičenju, ništa ne može da promakne vašem pronicljivom oku:(

EDIT: A da - i nameštam da bismo Agilni i ja prošli u finale a kako smo braća po babine linije, naravno.

Šatro priznanjem ni Rasnog nećeš razuveriti i odvući mu pažnju od onoga što se stvarno dešava

Pa sad sam priznao, jebote, šta oćeš više, evo neće biti glasanja u polufinalu već će žiri odlučivati.

Eo, Done, Bohore - biste li u žiri?

Profe što se nerviraš, i da jeste, i da nije, važno je participovati...
Ipak bolje izgleda da ja ili Mlada organizujemo neko takmičenje :)

Ne. Ne želim da budem deo cirkusa. Ostavi ovo da se glasa javno ko i do sada ne menjaj pravila kako ti odgovara.

Ja samo kažem da je glupo menjati šemu za spajanje parova... Trebalo je do kraja prvi sa poslednjim itd...

@Boh

Ti samo deo cirkusa i moš da budeš, BAM!

I biće žiri. Kontaktirao sam i Lazanskog preko satelitskog moba, nema nazad sad...

@Stevčo

Hvala što brineš:*

Haha Profe osetio si da gubiš ovo? Usro si se hahaha
Jebem ti pa imaš 30+ godina

Done, el stvarno misliš da sam gledao, brate? Mislim, ne znaš me i to, ne znaš da l' sam ziljav, koliko imam godina, čime se bavim itd...al' koja ti opcija deluje realnije? Da sam a) "namestio" kuglice da bih nekako sebi povećao šanse da prođem na SLENG KUPU 2016 na sajtu Vukajlija com. (?!?!?!) ili b) da smo Agilni i ja zapravo braća od tetke, što će za 1.maj na Beljanici da prave roštilj, kod potoka? Svi ste pozvani, btw:)

I šta mislite kako sve ovo deluje jocku, koji je lik do jaja autor, kida kako piše, a vi ga tu unižavate? I blam je ovo unapred deljenje glasova, upravo zato će biti stručni žiri, poyy

Da mislim da si namestio kuglice. Nema Agilni veze sa ovim
Ne vadi se na mene i glasove pre koji su sprdnja i u prošlom krugu ih je bilo. Pobrisani i glasalo se posle objava
Menjaš pravilo = propalo ti takmičenje evo veruj mi

A sprdam se, B, dosadno mi, a i ti stalno rabiš ovo "neću učestvujem u cirkusu", moro sam malo da te prizemljim...Si ozbiljan da pominješ godine, pritom netačne?

Ponavljam - samo kažem da je trebalo istu šemu furati do kraja... A i svima je jasno da je jocko odličan...

Ok, evo nek se jave učesnici i kažu svoje mišljenje (ipak oni UČESTVUJU, važniji su od Bohora, složićeš se xd), nije problem da se revidiraju parovi, odnosno na neki drugi način otkloni mogućnost nameštanja takmičenja...

EDIT: Ipak ne.

U Profe sad si me prizemljio ustati neću hahaha
Ajd ne lupaj pls
Ovaj cirkus je tvoj ne moj, ja ti samo dam do znanja da niko ni lud. Godine se pomenuti moraju da se tvojoj blamazi da na tezin.
Da ovo radi Stevčn ok bi bilo, ali ti...

Jeste menjanje šeme čudno, trebalo je furati "kostur" do kraja. Što se mene tiče, Ciklon i ja smo već počeli, potpuno je nebitno ko je protivnik, na kraju će najviše glasova uvek dobiti onaj koji najviše pokida. Nije čak ni bilo mnogo neizvesnih duela.