Prijava

treba da ih šišaš po ušima onako da se na sajtu smanji poseta za 50%.

Posle toga možda sajt i oživi.

cariću nedostjesh

trol koji doživi da bude napušen tokom troloanja nije trol. To je budaletina koja ništa ne radi u životu nego bleji uz komp gde mu treće lice omogućava konekciju.

trol koji dozhivi da bude napushen

Caro shta chitash trenutachno

celt
mislim, meni nije ni jasno zasto je umodovan neko ko za 5 godina ovde nije napravio apsolutno nikakav utisak na forumu, ima 100ak definicija od kojih sve glupe i to je to. prvi put sam cuo za nju kad je postala moderator, i na taj nacin nekako privlaci paznju cini mi se, jer najzad je niko ne ignorise, i to je to.

ok, imala 5 min slave, i sad je dosta, realno.

Ovo sumira Svetlanu kao Vukajlijaša prilično. Nemam šta da dodam.

Bukvalno brt, zbog toga i oziveh temu

I ovo je baš čekaoničarski fazon jbg kisarmi i ekipa

A ko sam ja da sudim ako ne znam celu priču samo napred

Ne podrzavate ni skripstase ni moderatore, mozete se prikljuciti nama iz tzv Trece opcije. Stavite zastavu Paragvaja u znak podrske.
Uskoro dobijate opsirnije podatke. :)

Odakle bre izbijaju ovoliki debili šta je bre ovo jebotebog proleće izgleda i samo izniču kao trava

Ozelenela Vukajlija nakon zime, jbg. Đe si Aco?

Nek nicu debili, sta. Kontam da je bolje nego fazon Bohor da postuje ili tako neko

Odo da spavam, nemoj neko da se šalio sutra kad svratim da nije otvoreno glasanje za modove pa znate li kolko vremena sam potrošio na editovanje ove pišljive paragvajske zastave alo

Brt ladno si okacio to ahaha e imao sam vece misljenje o tebi majke mi

Meni pričaš, misliš da je stavljanje super sajan kose na zastavu paragvaja jednostavno? Mada ako će to doprineti tome da strahinja postane moderator spreman sam na sve

Ja zelim da Bob rok bude moderator