Prijava

Msm da imamo opciju samo iz top 100 moderator da bude
Mada ko zna koji je bobanov original

Ja bi volio Dzimi da se vrati.

Koga boli kurac da li ce on da se vrati brt, poenta je da ode kosmopolita jer zena nije normalna, dal je ubi menopauza ne znam ili je samo poremecena necu da ulazim ali def nesto debelo nije u redu.

Kako je uopste ona postala mod kada se nikada nije istakla ni na koji nacin? Kontam da Kajzen nije sirotinja da jebe sredovecne zene, lik je programer...

forsiraš, gamby
očigledno onih sedam dana bana nije dovoljno bilo da uvidiš gde si pogrešio. mama ti je poremećena znaš

inače kaizen je stariji od mene

Gambi tvoja stvar al loše ti ovo batke

Je l' ti poraste kurac Kosmo kada se dohvatiš bana?

лоша прозивка али безвезе бан

ne vredjam hrvacku ali ovo sto je Simunic uradio nije humano

O tome kakva je prozivka ovako objektivno možemo da diskutujemo, ali je pogodila žicu kada je dobio mesec dana bana za to.

Hahah idi vise sa sajta gaduro majku ti jebem nenormalnu i bolesnu, ti si bre za hospitalizaciju dokle ces maltretirati ljude manijace zenski

Vratili se ljudi iz vremena dok je bila nebitna, pa mora na brzinu da raščisti. Šupičkumaterinu.

Ipak se secam neta kad se pojavio kod mene u kuci jos 1998e kad su bili forumi i ljudi bili kulturni.

лоша прозивка али безвезе бан

al pazi, ima 15 dana kako mu je svaki drugi post komentar bilo šta vezano za mene. niko me ne pomene, leva neka priča skroz, definicija neka, on će mene da provuče.
dve nedelje ga gledam i ćutim i majmun ne odustaje

Pa kada si ga i prvi put banovala bez razloga. Mojne glumiš i tako loše da glumiš objektivnost, ovo je kretenski ban, kao i prethodni. Je l' ti je povredio sujetu?

sasvim realno pitanje i pretpostavka, humor na nivou kursadzija, totalno nebitan clan sa nebuloznim komentarima, tesko da i Boxor moze reci da je pametna... sta preostaje, jedino zakljucak da je dobila posao kao i Krstic Nebojsa kod Tadica, pusenjem kurca tacnije...

Ja bih da upadnem da kažem samo da ne koristite reč mojne u 2018 jeza mi kroz kičmu prodje unapred zahvalan
Nastavite

inače kaizen je stariji od mene

Da se slučajno ne baviš negom starijih osoba?

Jeste li imali iskustva sa ljudima koji za period od oko mesec dana koriste vremensku odrednicu "mesečak dana"?
Na primer: "Gamby, ovo ti je jedno mesečak dana".
Mnogo odvratan izraz, skoro kao "likuša".

Daj bre glupaco iskuliraj se vise evo ja cu te jebati samo da prekines