Prijava

Рајдер само отворио тему, ништа више.

Sto zakljucava teme na kojima se zajrbavamo a niko se ne buni?

Sto banuje ljude za spemovanje ili vredjanje a niko se ne buni?

Sto samo ona, a ne drugi moderatori?

da sam kajzen, napravio bi skriptu koja proverava listu banovanih, i poslednje zakljucanih tema i kad god od zadnjih tipa 20, 80% pripada istom moderatoru, automatski razmod.

Да сам ја кајзен, убио бих јер сам од једног од најпопуларнијих сајтова код нас, завршио са мешавином 4чана и 9гага на којој полуактивно блеји тридесетак људи, а д 50 најпопуларнијих аутора дефки (јебеш га, од дефки је све кренуло), де факто активних имаш 5. Колико се сећам, Вука је била ваљда у топ 10 најпосећених сајтова у нас пре четири године, сад је 215. Чак је бре и index.hr популарнији у Србији од Вуке.

Реално, сад ти требају два мода да скидају ниће и тешке болести, а за остало кога јебе. Јебач и Расни се прозивају само тако кога бре више боли курац, кад имаш још 3 лика који навијају.

Celte axaxax koji ostali modovi? Pa nije 2011 godina de se ljudi otimaju ko će da moderiše
Mi tražili nekog da briše govna od definicija tj tražili da to bude Čegi Kazan došao i umodovao i Kosmopolitu da l me zajebavaš

e ajde borko,molim te...

inace http://vukajlija.com/forum/teme/70364-peticija-za-razmodovanje-svetlane-takodje-poznate-kao-kosmopolita?strana=3#post_3513561

kosmopolita odbanuj rasnog,erua,maestra i vejv rajdera i sve ce biti kul pa onda iskuliraj malo sa ban dugmetom i to

Mogu ja da budem mod onako bi bas bilo do jaja ubacio bih se u Upravu i drao KAJZENE LOPOVE i ne bih nikoga banovao osim onih sto se vrijedjaju jer to nije lijepo prema drugima

peticijazamodovanjekoperfildatacka.linktacka.com

Olanik, Punjač ti je trajnovan i prošao je tako kroz 3 garniture modova. Kosmopolita ga odbanuje na dobar dan i ti sad dođeš ovde da preneseš pozdrave od Širkana Tebe i Kisarmija da ste za? Zanimljivo. Istinito je ono što kažu da što si prema nekome bolji taj te više jebe. Mada nisi ti jedini 50 % ljudi na ovoj temi je došlo da sere a znam da im je žena izašla u susret bar jednom

brate da sam znao da ces mi prebacivati ne bi ni trazio...nek ga banuje opet onda...ja necu reci da je nesto dobro ako nije samo zbog usluge neke leve...a i prilicno sam pristojan na ovoj temi xd...vidis da cak i govorim dobre stvari o kosmopiliti

ne zaboravimo sasvim nebitnu

Oll omašio si poentu skroz

I Tilma ne treba zaboravirti, voleo bih da se taj čovek vrati.

a i gore sam napisao borku ajde molim te a ne tebi hahahah pogledao si na brzinu pa si se istripovao

svetlana,samo nemoj banovati nikog ko bas ne zasluzuje ban ljuto

Ovo gore podržavam, sve ostalo je jedenje govana iz čiste dosade i obesti

Eh kad se setim vremena kad su admini bili myluca, facafaca, frenki, džimi, blek hol, kostic. Myluca tad otvori temu o brijanju muda, svi se smiju, samo kostic negoduje jer on ne brije muda nego ih depilira, pa onda svi prsnemo u smeh. Pa onda dodje facafaca i kači slike gde se pljuje po patrijarhu, a on je i sam sveštenik hahah...pa onda krenemo svi da se smejemo, mogao si da kazes frenkiju da je govnar on bi se samo nasmejao, postojao je taj neki prijateljski odnos. A ne ovo sad, sve umisljeni moderatori, ne smes im reč reći. Nema nama leka, ko poslednji izadje neka ugasi svetlo.

Бохор
I Tilma ne treba zaboravirti, voleo bih da se taj čovek vrati.

Tvoje branjenje svetlane je upravo prešlo granicu jada.

космополита нуме и јебига сад изгледа ко натнат 2.0 и зато мора да лети

сећам се како је кукала кад сам ја умодован и причала како ћу да направим срање епских размера а она помогла циганину у злочиначком подухвату који је ојадио државу и дијаспору за близу седам милијарди динара... додуше после ми се извинила ал добро јебига немогу сад рећи да није усрала

најаче ми је сад што расни (дегенчина која смара 97% људи овде годинама и мука свима да га виде колико је напоран и глуп) ставља у исти кош себе са неправедно банованима и опет ће се најврв извући неким плакањем код кајзена у пвт ко и досад