Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Jebeni kupinar je em slep em gluv, bio je kučka u kadru i pisalo mu je "kuco", a i Gojko je rekao "kuco mu je verovatno nadimak..."
hahaha nisam gledao brate, kucao sam nešto i samo sam ga čuo, učinilo mi se jbg
кад сад крену да их газе још јаче пустите овај звук за потпуни угођај.
https://www.youtube.com/watch?v=8UZCQmCcpoA
Hahahah kako da gas i začuje se kao traktor tako se zacenim hahahah a ide uz tempo utakmice idealno.
Juraj Kucka or "Kuco" (Slovak pronunciation: ˈjuraj ˈkutska; )
Tačnije jeste KuCka a ne KuČka lololo
брмбрмбрм
4:0 ili 5:0 moze lagano.
Ostace 2:0
Ne verujem..Jos jedan ce bar dati..Kad igraju Spanci i Italijani?
jos jedan je ok, kec i 2-3 igrao sam xdddd
Sutra u 18:00 bi trebala da bude utakmica.
probijaju me kvota 1.01
и ја сам исто игро :(
немојте нас пробити нијемци плс
nevin sam :(((
uh, sacuvao sam nevinost xd
подаћемо наше пупољке некоме другом :))))))))))
Ispravno je Kučka, tako kaže Šofro a Šofro zna najbolje.
Sjećam se da je Smiljanić u Espanjolu ima dres "Lola" a kapiram da i timovi i reprezentacije podliježu istim pravilima jer su u oba slučaja članovi UEFA-e.
ispravno je kucka.reko mi slovak
A otkud on zna bolje od Šofra koji zna da Džubi majka sprema sarme kad god dođe kući?