Prijava

али едер што је дао први гол икад за португал хахахахахах пишај

nije mu prvi gol.rekao informacija kada je usao da je dao 3 za portugal.

ово је први на такмичарској утакмици.

он улази на терен ја сам у фазону ово је један од најгорих шпицева које сам гледао на великим такмичењима, али му је моћни роналдо слао у трансу животну енергију.

kako mislis na takmicarskoj utakmici?moze biti samo na velikim takmicenjima.koliko znam racunaju se golovi samo sa takmicarskih tekmi,ovi ostali ne.ima ih 4 sa tim sinocnim.ne znam,mozda gresim.
sve u svemu,lik je kljuse,al ga ukenjalo da da dobar i bitan gol.
edit:na zvanicim tekmam ima 4.moja greska.na nezvanicinim ima jos koji.malo sam tu pobrkao zvanicne i takmicarske tekme.

Ovo bre kurac sa štapom.

Edera je Santoš uveo jer je vjerovatno htio da traži šansu iz nekog prekida pa da on proba glavom da riješi nešto, jer nije bilo Ronalda a Fonte koji im je bio "rezervni glavonja" opet nije moga da se snađe između onolikih čamuga koje sprem Portugalaca izgledaju kao da su NBA tim.

I da, kakve su ono bubetine bile sinoć na utakmici? Bukvalno non stop nekakve muve i leptiri ispred kamere... Naročito je bila surealna ona scena kad je ronaldu onaj leptir sletio na obrvu

Pretežno leptiri, i to one veštice, kolko sam skapirao dan pred utakmicu su debili ostavili upaljene reflektore na stadionu celu noć valjda, i onda se nakupili silni insekti.

procitao sam jutros komentar venger otvorio novcanik pa se razbezale bube te xdddddddddddddddddd

Pretežno leptiri, i to one veštice, kolko sam skapirao dan pred utakmicu su debili ostavili upaljene reflektore na stadionu celu noć valjda, i onda se nakupili silni insekti.

Da, da sad sam baš čita o tome, ima smisla... Al najjači klip ubjedljivo hahah:

https://www.youtube.com/watch?v=xXuaj68wNi8

Kad Dešamp se iscima zbog leptirice pored uha

Neko ovde pisao il ne znam gde procitah. Ostavili reflekrore da nadgledaju da mundžosi preko noći ne poatave bombe. Sigurnosni razlozi bili u pitanju.

Jebe mi se kad se rokaju međusobno, al kad finale EP ispašta zbog terorista, baš me obuzme neki bes jbg.

Ahahaahahaha

E za ovaj klip sa onim malim Portugalcem koji teši uplakonog Francuza, malom zaista svaka čast.

Navodno je slična stvar bila i nakon polufinala Nemačka-Francuska, neki Nemac je posle poraza bio vidno potrešen, psovao, nervirao se, plakao, onda mu je jedan Francuz prišao i rekao mu kao "Šta se sekiraš toliko pa vi ste i dalje svetski prvaci i bićete još barem 2 godine."

Португал се разиграо кад је Роналдо изаш'о, цео турнир нису тако добро играли. К'о да им Роналдо није дозвољавао да добро играју да не би случајно неко био бољи од њега.

Ronaldo i ceo Portugal su imali vise srece nego pameti.