Prijava

Finale jbg nema sta da pisem

Izijem flips vs NitkovZvizdi

Tema finala je "Nikad nikom nisam rek'o"

Rok(hahaha) za pisanje je do sutra u podne(al vidite spicite to ranije da se ne ladi prase)

Pazi ovo.

Čanj. Kraj avgusta početak septembra. Pseto i Bohor došli na more.

Izašli u kafić, barski stolovi, prazan lokal. Za jednim stolom gazda lokala i neki suvonjavi lik u krem pantalonama i svilenom košuljom sa metalnim kaišom stegnutim na zadnju rupu.

Za drugim stolom razvedena žena u pedesetim godinama, muž nije imo za alimentaciju pa poslo zenu i cerkicu na more što osvojio na zlatni kotlić morave.

Stoje pseto i bohor tako, sto prazan samo po flaša nik kul piva. Ne progovaraju, ruka na flaši i gledaju u tetku. (eventualno ubaciti dekyja kako igra tehno sam u uglu nekom)

Prilazi tetka za njihov sto, boh smeker nabacuje krivi osmeh, psetu se smrzlo govno, glumi da je opušten a rado bi vrišto.

-Ćao momci, odakle ste?

-Selo Mladenovac.

-Ok brt.

-ti dugajlijo?

-Beč

-ohooo pa vidi se odmah da si nobles

-Beč

-dobro lutko, čula sam i prvi put.

-Bečmen Bečmen

-Mrš bre u pičku materinu seljačino!

za takmicenje

Hajahahahahahahahahhahahaahhahahahaah

Edit: salim se

Koliko cenim to što si lud al ipak predisciplinovan da sve na vreme napišeš. Svaka čast

Ok povuci cemo se u svoje odaje

Pa i mi upravo primamo kurac

Izvadila ga Kosmo znaci

Moram te pohvaliti PS. Odlicno si sve odradio. Dobre teme. Interesantan sistem. Bravo od mene. I cestitke ucesnicima. Odlicni ste bili! Sportski pozz.

Ne znam šta je Kosovac i Kosmopolita zamislili al kapiram da će prvi da dobije 2 a drugi bi valjalo bar jednu definiciju odabranu.
I da Kosmo kad vidiš ovo Bombas ima jednu odličnu definiciju s takmičenja da se odabere i Fender jednu nzm da l mu je odabrana. Ako želiš i kad budeš u prilici XD
Ja sam glasao e sad ili dok se prvi ne pojavi od ove dve barabe pa glasa ko ja a ako ne čekamo i drugog. Kapiram da će uskoro rezultati.
Edit: Odabrana je Fenderu ok

dal ste realni da se tu kao takmičite u DEFKAMA lol

Dobro ajde da pljujemo Radulovića XD

Rešeno je to čekao se Coa da udari završni post.