Prijava

ČIKA BULJA JEBENI HA HA

Au brate to je vrh pas kako sam čuo, 100€ je džaba za to. Ovi neki ljudi što znam što se razumiju u kuckove vele da je mnogo pametan i vrhunski čuvar, a meni je i lijep jer je onako vitkiji od vučjaka.

Велики аргумент у прилог пасија

https://www.youtube.com/watch?v=SQfFv666r1w

врло информативно.

ja imam dve malinoe....to je realna cena 100-200e jer nisu oni popularni psi ovako za setanje tipa buldog pa da kosta 2000, pola mase ni ne zna za njih da postoje misle da su neki mesanci vucijaka...
jedino ovi bas bas obuceni k9 psi oni kostaju i po 100k dolara, al su bukvalno oruzije jebeno

a ovako vrhunski cuvari bez ikakve obuke, meni preko dvorista ne lete ni ptice

sad će doć bombaš i reći LAŽEŠ, LAŽEŠ, ČIM ZINEŠ LAŽEŠ

Kažu ljudi koji se razumeju da nema bolje rase za zaštitu poseda, obezbeđenje lica itd samo mnogo mora da se radi s njim jer oće da zaboravi ako se ne ponavlja i zahtevan je jer je hiperaktivan

Све је то курац, Боби би њих подавио у секунди

KAŽU LJUDI KOJI SE RAZUMEJU, čru stori, izvor 100% pouzdan

kažu ljudi koji se razumeju da je bohor sissy boy koji svoje telo iznajmljuje matorim nemcima i englezima za BSDM igrice.

nebi lago, tako kažu ljudi koji se razumeju

KAŽU LJUDI KOJI SE RAZUMEJU, čru stori, izvor 100% pouzdan

Лол, подсети ме на једном комшију алкохоличара, патолошки лажов иначе. И свађа се са једним ту да му је тај дужан неких 500 евра (прича везе с мозгом нема), куне се све време "деце ми". На крају пита овог другог "јел смеш ти да се закунеш својом децом да није тако?" "нећу, не кунем се у децу никад" "ОПААА ето видиш да лажеш!!"

Аргументација лвл овер 9000

Ako dođe Pezos da potvrdi moraćete da pojedete sva govna koja ste izasrali

Jebem vam majku svima

Počevši od Fejda pa nadalje

Fejd je zaista redak debil

kazu ljudi koji se ne razumeju da postoji gejacka seljacina kojem je jedini vrhunac u svom nichim izazvanom zhivotu da mu dudlaju 17ogodishnji klinci jer pise DA na chetu i da zasece nokte do mesa, eventualno da broji sise i konje u kolima

Бохор пичкица мајке псује хаха