Prijava

Dodik je Srbin pravi

е људи ви сте под Турцима у 2017. јебеној години и бићете заувек, Србијанци се ослободили пре сто година, јасно је ко је пизда у овој причи

Srbi u Srbiji nisu propatili jednu trećinu kao Srbi preko Drine. A ako su Srbi u Srbiji dopustili da im otimaju Kosovo za šaku eura i 4 milka čokolade super, tako ste izabrali i presudili ste sebi i za ubuduće, otimaće vam sve redno a vi ćete se smješkati i glasati za Vučića, ovaj neka pravi 'pomoćne policije', i treba vas silovati kad ste glupi.

22000 boraca je poginulo za Republiku Srpsku i nisu ginuli zalud, narod je u Republici Srpskoj je propatio i previše da se ta Republika Srpska olako da. I biće trn u oku i bošnjacima i svim ovim "realnim" Srbima ali ima i za šta.

Koja je fora sa tom pomoćnom policijom nisam u toku?

да продали смо косово за милка чоколаду није да су нас рокали бомбама или нешто слично

а и за то косово ме боли цео курац као и за вас

Skočimiš
Srbi u Srbiji nisu propatili jednu trećinu kao Srbi preko Drine. A ako su Srbi u Srbiji dopustili da im otimaju Kosovo za šaku eura i 4 milka čokolade super, tako ste izabrali i presudili ste sebi i za ubuduće, otimaće vam sve redno a vi ćete se smješkati i glasati za Vučića, ovaj neka pravi 'pomoćne policije', i treba vas silovati kad ste glupi.

22000 boraca je poginulo za Republiku Srpsku i nisu ginuli zalud, narod je u Republici Srpskoj je propatio i previše da se ta Republika Srpska olako da. I biće trn u oku i bošnjacima i svim ovim "realnim" Srbima ali ima i za šta.

+1000000

Srbi u Srbiji nisu propatili jednu trećinu kao Srbi preko Drine. A ako su Srbi u Srbiji dopustili da im otimaju Kosovo za šaku eura i 4 milka čokolade super, tako ste izabrali i presudili ste sebi i za ubuduće, otimaće vam sve redno a vi ćete se smješkati i glasati za Vučića, ovaj neka pravi 'pomoćne policije', i treba vas silovati kad ste glupi.
22000 boraca je poginulo za Republiku Srpsku i nisu ginuli zalud, narod je u Republici Srpskoj je propatio i previše da se ta Republika Srpska olako da. I biće trn u oku i bošnjacima i svim ovim "realnim" Srbima ali ima i za šta.

Sigurno nisu toliko propatili, ali da nije bilo Srbije, ne bi poginulo 22000 boraca, već 220000, i danas ne bi bilo Republike Srpske. Zato nije lepo pričati o tim evrima i čokoladama.

Jeste, kad se uvodio embargo divno je bilo biti Srbin u RS.

A tih 220000 vidi sa Republikom Srpskom Krajinom, eto njih je Srbija spašavala pa vidi đe su svi.

Маркo
да продали смо косово за милка чоколаду није да су нас рокали бомбама или нешто слично

Operation Deliberate Force i Operation Dеаdeye 1995. godine. I nas su bombardovali, nije da nisu, od mog dobrog drugara otac je bio prva žrtva.

No, svakako nemamo iste stavove tako da među nama nema ni dijaloga ni rasprave, mi ćemo to slaviti i biti trn u oku dok ne pocrkamo svi, vi tu ništa ne možete sem da režite i pljuejte po nama, ali hvala i na tome, hvala vam što otkrivate svoja lica :)

Jeste, kad se uvodio embargo divno je bilo biti Srbin u RS.

A tih 220000 vidi sa Republikom Srpskom Krajinom, eto njih je Srbija spašavala pa vidi đe su svi.

Mislim da je Milošević dao Krajinu za RS. A što se služio tim narodom u svoje svrhe, jebi ga, svaki političar, pogotovo u takvim okolnostima, služi se narodom u nekakve svoje svrhe.
Što se tiče embarga, i to je bio način za politički pritisak, sigurno nije hteo da pocrkate.
Nisu Srbi s ove strane Drine ni uveli embargo ni ostavili Krajinu. Zna se ko je to radio. Većina se tada čudila zašto tenkova još uvek nema u Zagrebu. Nije Milošević Srbija, a nije ni Tadić ni Vučić.

A ako su Srbi u Srbiji dopustili da im otimaju Kosovo za šaku eura i 4 milka čokolade super, tako ste izabrali i presudili ste sebi i za ubuduće

Kad smo već kod otimanja, nešto ne vidim Glamoč, Grahovo i Brčko na karti RS. Mislim da su te teritorije srpske i nemam pojma zašto ste ih dali.

sveti savo bratju miri markovitj

Republika Srpska-država.

Nasmeja se slatko filmski esesovac. A i ovaj brkica je bio nasmejan, dobio poklon za rođendan.
http://www.freedomfight.net/wp-content/uploads/2013/11/Spomen-ploca-Hitler.jpg

Ima baš veze jedno s drugim. Ono. Baš. Skroz.

Kako jadna tema. Fuj.

Prva asocijacija sa Srpskom mi je natovaren kamioncic nekih frizidera. Ne znam zasto

Dodik precednik svih Srba

Ima baš veze jedno s drugim. Ono. Baš. Skroz.

Pa ono, ima veze. Tvoj gif prikazuje nacistu, moja slika prikazuje nacistu, obojica izražavaju svoj stav prema Srbima u Bosni. Nekako mi se tu veza sama nameće.