Prijava

Ne, znaš, malo ti je nastup grub, ali generalno u pravu si, priča je postala besmislena, ja Granjki nešto kao objašnjavam, a on meni isto kao. I sve sujeta, neće nijedan da odustane prvi. Eto, morao je i sada da završi poslednji. Nego opet, nervira me što nekoga drugog nervira moja priča u toj meri da mi začepljuje usta, pogotovo onoga za koga znam nije nešto zainteresovan za temu, nego dolazi samo malo da šerifuje, kao, e, ajde, ćutite. A ni kvart nije njegov, kamo li grad.

Bukkake boy

Зашто се овде сви свађају? :(

To je sve hejterska gologuzija

a koji je tvoj razlog za kenjanje?

Nervirao me Granjka. Meni izgleda legitimno. A da, oživeli smo temu pa je zauzimala mesto ovih još sto pedeset interesantnih tema, nisu ljudi mogli da vide sve to bogatstvo sadržaja, jer je ovo stalno iskakalo.

Dok sam bio mlad i glup pokušavao sam da se raspravljam, sada kad sam star i glup skontao sam da nema svrhe, ukoliko smo iznijeli svoja mišljenja i ista se suštinski razilaze i nemamo iste stavove jednostavno tu nema ni dijaloga ni rasprave, ne kontam svrhu više. Navodim primjer, ukoliko smo obojica liberali pa jedan vuče desno a drugi lijevo onda ok, možemo donekle i iznositi argumente, ali ukoliko je jedan fašista a drugi liberal koji kurac pokušavate jebate?

Uvek kažem sebi da ću tako, a ispadne da nikad ne mogu. Jebi ga, ostariću valjda nekad.

na netu nema posledica,pa se zato ljudi vise svadjaju nego lajv.
u neku ruku je i dobro jer se malo zadovolji zelja za propovedanjem.

Лимени, могу да се закунем да си женско дете. Нежни цвете, извини за све увреде.

vidis sad iznosis svoj razlog za kenjanje i kao meni je to legitimno. ok ja ne pokusavam da osporim tvoj razlog koji god on bio ali zasto ti pokusavas moj? a pokusavas-ironijom, kao e izvini zatrpavamo 150 tema... mogao bih i ja sada da se prikljucim raspravi jer mene nervira to sto se ti predstavljas kao tolerantni liberal ali dok si u stanju da usput napomenes kako si ti malo bistriji pa ces ti to malo da objasnis ostalima ne toliko bistrima. ja u stvari koliko god bio drzak, bezobrazan, sovinista, fasista, rasista ili nazovi me kako hoces ja sam dosta liberalniji od tebe a veruj i bezopasniji jer ja serem, lajem, psujem i realno nikoga ne boli kurac za to a ti nekom ljigavom slatkorecivom tehnikom punom lepog izrazavanja pokusavas da nateras ljude da usvajaju tvoje stavove. kod vecine zena si npr uspeo u tome jer su realno da se ne lazemo glupe i padaju na te baljezgarije(i sam ih cesto koristim kad ocu da jebem ili sam ih bar koristio) nije mi samo jasno zasto je koristis i u komunikaciji sa muskarcima. granjka jeste debilcina ali ima poentu kad spominje sujetu i ostale osobine kompleksa vise vrednosti. jos nesto tome ide u prilog: kad pises kao obracas se nekome pa ubacis neko pitanje kao sam sebe pitas haha to je vrhunac snobizma kao pricas sa nekim a pitanje je retoricko i glasno se zapitas a odgovor se naravno podrazumeva i sugerise da je sagovornik glup, to me dosta nervira isto,

Jebi ga, ja ako mislim da negde znam malo više, neću da se pravim da ne znam, nisam se džabe u životu trudio da nešto saznam, samo da bih onda izigravao skromnog čoveka koji eto nema pojma. Bistriji se neću praviti, jer to nema veze sa količinom činjenica kojima raspolažeš, eto možda je Granjka inteligentniji od mene, možda nije, ne znam. Ako ti izgledam svilen a prepreden i manipulativan u komunikaciji, jebi ga, nisam navikao uopšte u životu da pričam otvoreno, uvek sam voleo više zavučen stil, koji se možda i ne sviđa većini, nego onaj "udri ga u facu rečenicom muški". Valjda sam odrastao u takvoj porodici, a i profesionalna deformacija. Ako možeš da poveruješ, uopšte nije svrha toga da jebem, niti to ima nekog mnogo uspeha kod žena, uostalom, koja bude smuvana slatkorečivošću, ta mi nije ni interesantna. A ovo sa ubacivanjem pitanja i odgovaranjem na njih, to je obična retorička figura i nije namenjena nikoga da uvredi. Možda si ti van granica mog razumevanja, možda ja van granica tvog, ali možda se baš i ne znamo, družim se sa dosta ljudi koji su u fazonu: al ovaj kenja... samo su neki usput shvatili šta ja to kenjam, a drugi me jednostavno ignorišu kad kenjam, pa imamo zanimljiv razgovor kad se povedu teme njima bliske, sa malo manje apstrakcije, komplikovanih rečenica, retoričkih obrta, tako toga.

sad ne znam da li me nisi razumeo ili nastavljas sa oprobanim receptom...

ima vise stvari ali ajde jednu za pocetak, ajde da uzmemo kao pretpostavku da ti smatras da su neke seksualne devijacije super a ja smatram suprotno. i sad kad meni neko kaze nesto u vezi toga ja mu kazem aj bezi u kurac. znaci ja sam mozda limenka, zatucan, bezobrazan i vulgaran ali meni se jebe sa kim i cime ce se taj neko jebati(dok nije pedofilija za to cu mu jebati mater jbg) i s te strane ja sam liberalan jbg do momenta dok se ne tice mene kad na malo grublji nacin saopstim da me ostavi na miru. ali nisam u fazonu e nemoj to to je lose ici ces u pakao ajde prekini pa to je bas glupo. e sad, naleti neko(moze i granjka ko ga jebe) i izvali nesto npr u vezi ovog pesnika da je sranje ti nisi u stanju da ga oteras u kurac i ostavis ga da misli da je sranje posto te se to realno ne dotice kao sto se ni mene ne dotice sto neko voli da ga polivaju vrelim voskom, ne, ti moras da njemu objasnis da je taj pesnik do jaja i da ti imas neke nagrade i ti se onda razumes a granjka ne i sad njemu treba da se svidi pesnik jer si ti tako rekao a ti se razumes kao sto smo vec ustanovili. kapiras?

Jebi ga, ja ako mislim da negde znam malo više, neću da se pravim da ne znam, nisam se džabe u životu trudio da nešto saznam, samo da bih onda izigravao skromnog čoveka koji eto nema pojma.

Hahahaha

ne, ti moras da njemu objasnis da je taj pesnik do jaja i da ti imas neke nagrade i ti se onda razumes a granjka ne i sad njemu treba da se svidi pesnik jer si ti tako rekao a ti se razumes kao sto smo vec ustanovili. kapiras?

Tu si u pravu i to mi je mana. Ali to radi mnogo ljudi, na ovaj ili onaj način. Ja bih voleo da mogu jednostavno da odjebem nekoga s kime se ne slažem, kao, nisi u pravu, neću da pričam s tobom... ali nešto mi ne da, da li je to sujeta, verovatno. Ili potreba da nešto pišem tek onako.
Nego, dobro, nisam na kauču psihijatra, pa neću više.
Inače, ne volim da pričam ni o kakvim nagradama, ali kad se ti baviš nečim, i u tome si recimo dobar, i onda dođe neko ko ti prosipa gluposti i sere bez ikakvog znanja i argumentacije, ili sa nekom sakatom, pa malo se iznerviraš.

Eeee, kad se sjetim onog starog foruma kad se šprdalo naokolo, reme i smarko kad su bili šaldžije....

Tad nije bila psihodrama, psihoanaliza, nego šala i zabava.

ma razumem te ja, da imam neku nagradu tog tipa i sam bi se vrv ponekad pohvalio. zasto da ne. samo koriscenje te nagrade u svrhu toga da istaknes kako bi trebalo da te slusa mi ne leze lepo na zeludac al ok skapirao si valjda sta hocu da kazem....

evo mozemo i na drugu stvar ako zelis:

Ako možeš da poveruješ, uopšte nije svrha toga da jebem, niti to ima nekog mnogo uspeha kod žena, uostalom, koja bude smuvana slatkorečivošću, ta mi nije ni interesantna.

upravo o tome sam i pricao, da hoces da jebes meni ne bi smetalo xd skapirao bih te i ono furaj svoju spiku jebi karaj prdi.(a to dal ima uspesnosti ili ne tu nema rasprave evo sad da oces jebo bi vesnam i partizanku i mozda jos poneku ne mogu da se settim sada. i to mi nimalo ne smeta nemoj pogresno da me razumes) ovako kad koristis stilske figure na raspravu sa granjkom ja gledam ne verujem koji kurac jbt. kacio se on i za mene zvao me siptarom ovuda al mu ja samo jebem majku ili sestru pa mu dosadi jbg.

kriza velika ljudi su poludeli od nemastine.nema posla, bave se kladionicom, rizikuju i to malo sto imaju pa kad izgube onda im kriv vlademar