Vukajlija 2017. - vraćanje korenima

  1. Nij brate ovo suvlasnik. Ovo ti je poznati fudbaler, Sidorf!

  2. Juventus promenio grb, vukajlija okrenula K. Pa šta nas još neće zadesiti?

  3. Blize se izbori braco draga... na 4 meseca smo od njih

  4. http://www.koreni.rs/wp-content/uploads/2016/10/a1bb6-jeremic.jpg

    NOVI VLASNIK SAJTA PORUČUJE

    - Vukajlija će biti jedini bastion borbe protiv Vučka, i evo im šipak!

  5. Ah, kakav seksi šipak

  6. sad valja napraviti skritu da se pokupe svi posteri i reakcije sa vukajlije

  7. Sta ako je straja novi vlasnik, onda je njegova misija uspela. Ili mozda njuz ili Tarzanija

  8. Rojkenov ker>novi vlasnik

  9. Jbt ovde Žika Todorović Lici na Vesnu Pešić.

  10. Ili se kaizen zajebava ili je ovo neverovatno glup potez hahaah

  11. Samo vas gledam glupanderi

  12. kolko mi je žika todorović postao ogavna prljava antipatična glava

  13. Meni od srpskog filma

  14. Sto radj, slabo pratim pa jel uradio nesto ili onako?

  15. suvo seno koseno, tekla reka kroz selo, a po reci riba plovi nema koj da loviii

  16. ma ništa specijalno, par puta ga slušao u zadnje vreme kad daje neki intervju, pa sam slušao komentare u onih par klipova iz 'ja imam talenat' gde je član žirija, deluje mi ubijeno u pojam, pokislo i odiše nekakvom tugom, ne znam dal je dop došao po svoje ili je uvek bio ovakav, al meni sad ne štima njegova AURA

    ista priča ko sa robertom de nirom, na filmu i van filma totalno različite ličnosti

  17. Ne odgovara tvom senzibilitetu :). Meni de Niro deluje kao car i na filmu i van (mada ne znam kakav je ovako) takvu mi facu ima

  18. ista priča ko sa robertom de nirom, na filmu i van filma totalno različite ličnosti

    hmm,pa nije li to poenta GLUMACA? ;)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.