Vukajlija 2017. - vraćanje korenima

  1. Eee Kaizene, da ozbiljno vratiš bijelu Vukajliju ako i dalje možeš? Jeste ovaj interfejs više postao kultan ali ono... ljudi bi možda ušli da se desi neka krupnija promjena

  2. Jebote, pet godina čuvam sajt, odem na par meseci i vi ga sjebete. Kliker bi pokvarili.

  3. Eheh, tu je kaizen, samo se ne oglašava, ali promenio mi je ime.

    Priznaćeš da je bio dobar štos, kaizene. :-)

  4. Radj za moda... Razmoduj kosmopolitu!

  5. treba nam 10 ljudi.samo kad bi jos 10 clanova vise posecivalo forum bilo bi taman ovako je praznjikavo

  6. I tako... sjećam se kao da je bilo danas, kad je babo Atif otišao od nas. U ruci mu piva, za reverom značka. FK Saraj'va...

    Šteta što nisam neka intelektualna, ponajmanje elita, inače bih mogao reći da je to marketinški gledano potpuno pogrešan potez. Definicije se pišu oko deset komada dnevno, od toga valja oko deset komada mesečno, ostalo bi pre pet godina nestalo u milisekundi potrebnoj za klik na iks. Ukidanje postera, reakcija i foruma miriše na mast za konzerviranje puške. Trajno.

  7. аххахахх ладно

  8. Ajde bruce vidis da je los trol.

  9. Ukidanje postera, reakcija i foruma miriše na mast za konzerviranje puške.

    Da imaju unuci čime da ratuju jednog dana hehe

  10. ljudi bi možda ušli da se desi neka krupnija promjena

    Ја не памтим да је нека промена за резултат овде имала већу посећеност. Чак напротив, к'о да је свака од њих допринела да сви станемо под једну крушку без да се гурамо. хехе ;-)

  11. Reakcije svakako nisu radile,to nas on lagano pripremao za ovo.

  12. ću-ću-ću-ću-ćihu-hu

    a jebiga ovo nije voz tema....

  13. Vrati cet Balkon !!!

  14. Znam da je bio pominjan fazon "redizajn" vuke sa nekim kružnim avatarima lol

  15. Da imaju unuci čime da ratuju jednog dana hehe

    Ja im ga vala neću dekonzervirati, dosta mi je jedna alergija na drnč :)

  16. ima mnogo humoristickih stranica na fb, ljudi to prate i nece da se cimaju da idu na vukajliju.to je problem.vukajlija je bila popularna kad su se sve humoristicke stranice snabdevale sa vukajlije.malo ko ce ovde da dodje da cita def a jos manje da ih smislja.

  17. koliko je bila popularna kobaja grande itd sve je to sad mrtvo ima mnogo stranica na fb tako da niko nema potrebu da posecuje sajtove

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.